Trwa ładowanie...

Wdzieliście go w TVN? Zagadka Mikołaja na plaży rozwiązana!

Share
Wdzieliście go w TVN? Zagadka Mikołaja na plaży rozwiązana!Źródło: East news
dj5dgi8

Najpierw pojawił się na plakatach i w tajemniczej reklamie emitowanej w kinach przed największymi hitami. Później przeprowadził ofensywę na kanałach stacji TVN jako bohater drugiego planu. Bywał na Facebooku, Instagramie, a w końcu dotarł do Wirtualnej Polski. Rozgrzany latem niegrzeczny Święty Mikołaj. Kim jest? Na co czeka? My już wiemy!

Odpowiedź na wszystkie pytania przynosi klip, który prezentujemy ekskluzywnie jako pierwsi w Polsce. A w nim plejada gwiazd kina, które już nie mogą doczekać się na… listy. I niecierpliwią się w zupełnie zaskakujący sposób, chcąc przyśpieszyć przyjście zimy. W wielkim oczekiwaniu biorą udział Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Roma Gąsiorowska, Paweł Małaszyński, Agnieszka Wagner, Julia Wróblewska, Marcin Perchuć, Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska, Wojciech Malajkat oraz Marta Żmuda Trzebiatowska. Gość specjalny klipu to oczywiście Nie-Święty Mikołaj we własnej osobie.

W taki oto sposób finał kampanii #czekamnalisty staje się oficjalną zapowiedzią wielkiej filmowej premiery filmu „Listy do M. 2” – kontynuacji najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat! Cztery lata po spektakularnym sukcesie, bohaterowie „jedynki” powracają w doborowym towarzystwie sław i nowych twarzy. Jak obiecują twórcy filmu – „Listy do M. 2” mają w sobie wszystko to, za co pierwszą część pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, przebojową ścieżkę dźwiękową, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. „Listy do M 2” - komedia jeszcze bardziej romantyczna, wyprodukowana przez TVN, w kinach w całej Polsce już 13 listopada. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

Więcej informacji o filmie i rozwinięciu akcji #czekamnalisty można znaleźć w Instagramie oraz na oficjalnym profilu „Listy do M.” na facebooku. www.facebook.com/ListyDoMfilm

dj5dgi8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj5dgi8
dj5dgi8