Trwa ładowanie...
d48vcy3

Weronika Rosati w filmie Małgorzaty Szumowskiej. Zagra jedną z głównych ról

Weronika Rosati od dawna nie mogła pochwalić się znaczącą rolą w filmie. Wkrótce to się zmieni. Do współpracy zaprosiła ją reżyserka Małgorzata Szumowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati ma powody do radości.
Weronika Rosati ma powody do radości. (ONS.pl)
d48vcy3

Weronika Rosati ma za sobą trudny rok. W ostatnich miesiącach pojawiała się w mediach głównie w kontekście rozprawy sądowej ze swoim byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Aktorka oskarżyła go o stosowanie wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej. Mężczyzna usłyszał zarzuty prokuratorskie. Byli kochankowie walczą też o prawa do opieki nad ich córką Elizabeth.

Przez poruszenie tak kontrowersyjnego tematu aktorka straciła kilka współprac filmowych i reklamowych. Na szczęście, dzięki odważnemu wyznaniu otworzyły się przed nią nowe drzwi do kariery. W końcu zagra jedną z głównych ról w polskim filmie.
Zobacz: Weronika Rosati: "Chcę pokazywać córce świat wartościowy"

Weronika Rosati pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z reżyserką Małgorzatą Szumowską. Wyjaśnia ono, jej niedawny tajemniczy wpis w złotym kombinezonie i blond fryzurze. Aktorka rozpoczęła prace na planie produkcji “Wonder Xenia”.

Na razie nie wiadomo nic więcej na temat samej produkcji. Jej tytuł wskazuje na nawiązanie do kultowej telenoweli "Xena: Wojownicza księżniczka". Może być to jednak mylący trop.

Z niecierpliwością czekamy na dalsze wieści. Po twórczyni kontrowersyjnych filmów "Twarz", "W imię..." czy "Sponsoring" spodziewamy się kolejnych zaskoczeń.

d48vcy3

Podziel się opinią

Share

d48vcy3

d48vcy3