Trwa ładowanie...

Wideo tego chłopca poruszyło cały świat. Zareagowały również gwiazdy Hollywood

Ostatnio zrobiło się głośno o wideo chłopca, który mówił o tym, że jest nękany w szkole. Filmik nagrała jego mama i opublikowała w sieci. Dziś reagują największe gwiazdy Hollywood.

Share
Wideo tego chłopca poruszyło cały świat. Zareagowały również gwiazdy Hollywood
Źródło: Twitter scren, Fot: Twitter.com
d13j67m

Przemoc w szkole jest tematem tabu. Informacje o nękaniu uczniów trafiają do społeczeństwa, ale trudno w błyskawiczny sposób okiełznać to przykre zjawisko. Keaton Jones na opublikowanym wideo roztrzęsiony opowiadał o sytuacji, która spotkała go w szkole, jednocześnie apelując do innych o to, żeby przestali się tak zachowywać. – Żartowali z mojego nosa. Nazywali brzydkim. Mówili, że nie mam przyjaciół – opowiadał ze łzami w oczach.

Na krzywdę chłopca zareagował caly świat, w tym także czołowi politycy i gwiazdy Hollywood. W swoich słowach wspierają chłopca, proponując pomoc i - rzecz jasna - potępiając zachowanie rówieśników Keatona.

Do całej sytuacji postanowił odnieść się m.in. Chris Evans, amerykański aktor i producent filmowy. - Bądź silny, Keaton. Nie daj wyprowadzić się z równowagi - napisał na Twitterze i zaprosił jego wraz z mamą na premierę "Avengers: Wojna bez granic" w Los Angeles w przyszłym roku.

Wśród licznych reakcji, można dopatrzyć Marka Ruffalo. - Mały chłopcze. Mnie również prześladowano, kiedy byłem dzieckiem. Masz rację. Będzie lepiej. Jesteś moim superbohaterem. Chroń własne serce. Masz przyjaciela w Hulku.

d13j67m

Na Twitterze napisał również Patrick Adamas.

Aktor podziękowal za to, że Keaton potrafił podzielić się przykrym wydarzeniem, które go spotkało. Podziękował za odwagę, ponieważ dzięki takim ludziom pojawia się nadzieja, że będzie można zwalczać przemoc.

To tylko kilka wypowiedzi znanych osób, które zareagowały na nagranie. Niewątpliwie temat prześladowania i przemocy jest tematem, o którym należy głośno mówić i skutecznie zwalczać.

d13j67m

Podziel się opinią

Share
d13j67m
d13j67m