Trwa ładowanie...
tvn
+1
17-06-2010 13:48

Wieczory wyborcze w TVP, TVN i Polsat News

Wieczory wyborcze w TVP, TVN i Polsat NewsŹródło: Monolith Films
d2oc9ra
d2oc9ra

Największe polskie stacje telewizyjne przygotowują na niedzielę wieczory wyborcze. Będą w nich prezentować najnowsze sondaże, komentarze politologów, socjologów i polityków. Również widzowie będą mogli na żywo przedstawić przed kamerą swoje opinie.

Otwarte studio wyborcze przygotowuje TVP. Będzie ono umiejscowione w budynku "B" w siedzibie Telewizji Polskiej (wejście od ul. Samochodowej). "Polacy, mieszkańcy Warszawy, będą mogli tam przyjść i przed kamerą przedstawić swoją opinię, pierwsze wrażenia z wyborów, swoje oczekiwania co do prezydentury" - powiedział PAP rzecznik TVP Stanisław Wojtera. Studio to poprowadzi Elżbieta Jaworowicz.

Wszystkie stacje będą prezentować sondaże wyborcze przygotowywane odpowiednio: dla TVP przez TNS OBOP, dla TVN - przez SMG/KRC, a dla Polsatu - przez Homo Homini. TVP i TVN będą emitować wieczory wyborcze równolegle w dwóch swoich kanałach, później przeniosą je do kanałów informacyjnych.

"W Telewizji Polskiej wieczór wyborczy, który rozpocznie się o godz. 19.55, poprowadzą Piotr Kraśko i Danuta Holecka. Do godz. 22 potrwa w obu kanałach TVP: Jedynce i TVP Info, później będzie kontynuowany w TVP Info" - poinformował PAP rzecznik TVP. "W studiu obecni będą eksperci, publicyści, politolodzy, socjologowie" - wyjaśnił. "Szykujemy też pewną niespodziankę dla widzów; myślę, że to będzie dość ciekawe" - dodał rzecznik.

Wieczór wyborczy w TVN24 rozpocznie się po "Faktach" w TVN, czyli ok. godz. 19.25. Poprowadzą go Kamil Durczok i Justyna Pochanke. "Na dwie anteny wchodzimy o godz. 19.50. Po ciszy wyborczej najnowsze wyniki przedstawi z wirtualnego studia Jarosław Kuźniar" - powiedziała PAP Lidia Zagórska z biura prasowego TVN. Na dwóch antenach wieczór wyborczy będzie emitowany do godz. 20.50. W TVN24 z gośćmi-komentatorami - będą rozmawiać Monika Olejnik i Bogdan Rymanowski. "O północy rozpocznie się specjalne wydanie magazynu +Polska i Świat+, w którym pokażemy kulisy wyborów" - dodała Zagórska.

d2oc9ra

Wieczór wyborczy w Polsat News poprowadzą Magda Sakowska i Bogusław Chrabota przy współudziale Agnieszki Gozdyry i Tomasza Machały. Rozmowy z gośćmi przeprowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Wojciech Szeląg.

"Centrum wieczoru będzie główne studio Polsat News, korzystać będziemy także ze studia wirtualnego, w którym prezentowane będą wyniki w grafice 3D, planowane jest także ministudio zewnętrzne pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie" - poinformowała Honorata Prokopowicz z Polsatu.

"W trakcie wieczoru będą prezentowane co pół godziny w pięciu kolejnych odsłonach sondaże wyborcze. Nasi reporterzy będą obecni w sztabach wyborczych, ponadto reporterzy kanału zapewnią najświeższe doniesienia z różnych regionów kraju, a w specjalnych łączeniach ze studiem w Warszawie pokażą powyborcze reakcje i komentarze Polaków" - dodała.

Zobacz także:

d2oc9ra

**[

LEGENDARNA KUSICIELKA. O KIM MOWA? ]( http://film.wp.pl/mezczyzni-padaja-jej-do-stop-o-kim-mowa-6025282670335105g ) * *[

PIERWSZE PIERSI POLSKI ]( http://film.wp.pl/top-10-najbardziej-obfitych-biustow-polskich-aktorek-6025282550993537g ) * *[

WSTYDLIWE WPADKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/10-filmow-ktorych-sie-wstydza-6025282273682561g ) * *[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://aleseriale.pl/gid,6625,img,233038,fototemat.html ) **

d2oc9ra
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oc9ra