Trwa ładowanie...
d1llnqw
Aktualności

Wieczory wyborcze w TVP, TVN i Polsat News

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wieczory wyborcze w TVP, TVN i Polsat News
(Monolith Films)
d1llnqw

Największe polskie stacje telewizyjne przygotowują na niedzielę wieczory wyborcze. Będą w nich prezentować najnowsze sondaże, komentarze politologów, socjologów i polityków. Również widzowie będą mogli na żywo przedstawić przed kamerą swoje opinie.

Otwarte studio wyborcze przygotowuje TVP. Będzie ono umiejscowione w budynku "B" w siedzibie Telewizji Polskiej (wejście od ul. Samochodowej). "Polacy, mieszkańcy Warszawy, będą mogli tam przyjść i przed kamerą przedstawić swoją opinię, pierwsze wrażenia z wyborów, swoje oczekiwania co do prezydentury" - powiedział PAP rzecznik TVP Stanisław Wojtera. Studio to poprowadzi Elżbieta Jaworowicz.

Wszystkie stacje będą prezentować sondaże wyborcze przygotowywane odpowiednio: dla TVP przez TNS OBOP, dla TVN - przez SMG/KRC, a dla Polsatu - przez Homo Homini. TVP i TVN będą emitować wieczory wyborcze równolegle w dwóch swoich kanałach, później przeniosą je do kanałów informacyjnych.

d1llnqw

"W Telewizji Polskiej wieczór wyborczy, który rozpocznie się o godz. 19.55, poprowadzą Piotr Kraśko i Danuta Holecka. Do godz. 22 potrwa w obu kanałach TVP: Jedynce i TVP Info, później będzie kontynuowany w TVP Info" - poinformował PAP rzecznik TVP. "W studiu obecni będą eksperci, publicyści, politolodzy, socjologowie" - wyjaśnił. "Szykujemy też pewną niespodziankę dla widzów; myślę, że to będzie dość ciekawe" - dodał rzecznik.

Wieczór wyborczy w TVN24 rozpocznie się po "Faktach" w TVN, czyli ok. godz. 19.25. Poprowadzą go Kamil Durczok i Justyna Pochanke. "Na dwie anteny wchodzimy o godz. 19.50. Po ciszy wyborczej najnowsze wyniki przedstawi z wirtualnego studia Jarosław Kuźniar" - powiedziała PAP Lidia Zagórska z biura prasowego TVN. Na dwóch antenach wieczór wyborczy będzie emitowany do godz. 20.50. W TVN24 z gośćmi-komentatorami - będą rozmawiać Monika Olejnik i Bogdan Rymanowski. "O północy rozpocznie się specjalne wydanie magazynu +Polska i Świat+, w którym pokażemy kulisy wyborów" - dodała Zagórska.

Wieczór wyborczy w Polsat News poprowadzą Magda Sakowska i Bogusław Chrabota przy współudziale Agnieszki Gozdyry i Tomasza Machały. Rozmowy z gośćmi przeprowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Wojciech Szeląg.

"Centrum wieczoru będzie główne studio Polsat News, korzystać będziemy także ze studia wirtualnego, w którym prezentowane będą wyniki w grafice 3D, planowane jest także ministudio zewnętrzne pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie" - poinformowała Honorata Prokopowicz z Polsatu.

d1llnqw

"W trakcie wieczoru będą prezentowane co pół godziny w pięciu kolejnych odsłonach sondaże wyborcze. Nasi reporterzy będą obecni w sztabach wyborczych, ponadto reporterzy kanału zapewnią najświeższe doniesienia z różnych regionów kraju, a w specjalnych łączeniach ze studiem w Warszawie pokażą powyborcze reakcje i komentarze Polaków" - dodała.

Zobacz także:

**[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://aleseriale.pl/gid,6625,img,233038,fototemat.html ) **

d1llnqw

Podziel się opinią

Share

d1llnqw

d1llnqw