Trwa ładowanie...

Wiosenne nowości Netfliksa. Przebojem serial o prostytutkach

Pośród premierowych produkcji przygotowanych na marzec przez największy serwis filmowy znalazł się serial, o którym głośno było już od dłuższego czasu. Nowy projekt twórcy "Domu z papieru" spełnił pokładane w nim nadzieje. "Sky Rojo" zbiera bardzo dobre recenzje i cieszy się dużą popularnością.

Share
"Sky Rojo" opowiada o trzech kobietach pracujących jako prostytutki
"Sky Rojo" opowiada o trzech kobietach pracujących jako prostytutki
d44gcqn

Hiszpańska produkcja pojawiła się na platformie Netfliksa 19 marca. Można ją więc oglądać od kilku zaledwie dni. Niemniej, tematyka, jaką porusza, sprawiła, że zainteresowanie serialem jest bardzo duże. W mediach stał się gorącym tematem.

"Sky Rojo" opowiada o trzech kobietach pracujących jako prostytutki, które postanawiają zbuntować się przeciwko swojemu pracodawcy i podejmują ryzykowną decyzję o wspólnej ucieczce. Stręczyciel oczywiście nie będzie chciał się pogodzić z utratą "źródła dochodu". Wysyła więc za nimi swoich zaufanych ludzi.

Sky Rojo - Oficjalny zwiastun - Netflix

"Sky Rojo" oferuje widzom dużo akcji, napięcia i czarnego humoru, dobrze znanego z produkcji "Dom z papieru". Nie jest to jednak serial oderwany od rzeczywistości. Stał się głosem w dyskusji na temat wyzysku kobiet zmuszanych do prostytucji, obojętności rządu wobec tego procederu i powiązań przestępczego światka z policją.

d44gcqn

Dodajmy, że twórcą "Sky Rojo" jest Alex Pina, który sławę i uznanie zdobył, pisząc scenariusz do serialu "Dom z papieru". Hiszpańskojęzyczna produkcja jest bardzo dobrze znana widzom Netfliksa. W ofercie platformy znajdują się już trzy sezony tej serii. A wkrótce pojawi się i czwarta. Jej premiera planowana jest na 3 kwietnia.

Formula 1: Drive to Survive (Season 3) | Official Trailer | Netflix

W wiosennej ofercie Netfliksa znalazł się także 3. sezon dokumentu "Formuła 1: Jazda o życie". Dwa wcześniejsze sezony wzbudziły sporo emocji i kontrowersji. Przedstawione w nich historie nie do końca pokrywały się z wyobrażeniami fanów Formuły 1 o tym sporcie. Tym ciekawiej zapowiada się ciąg dalszy serialu.

Interesującym tytułem jest także "Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal". Fabularyzowany dokument przedstawia wywiady i nagrania z podsłuchów FBI. Sprawa dotyczy zamożnych rodzin, które gotowe były zrobić wszystko, aby zapewnić swoim dzieciom wstęp na elitarne uczelnie. Ich kartą przetargową nie były zdolności, wyniki w nauce, predyspozycje dziecka, lecz pieniądze i znajomości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d44gcqn

Podziel się opinią

Share
d44gcqn
d44gcqn