Trwa ładowanie...
dkig6qh

"Wkręceni 2": Komedię Wereśniaka obejrzało już pół mln widzów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wkręceni 2": Komedię Wereśniaka obejrzało już pół mln widzów
(East)
dkig6qh

Najnowszą komedię *Piotra Wereśniaka obejrzało już pół miliona widzów. A dokładny wynik po trzecim weekendzie wyświetlania to 514 152 sprzedane bilety.*

"Wkręceni 2" od dnia premiery (16 stycznia) jest najchętniej oglądanym polskim filmem i zostawia rodzime tytuły daleko w tyle.

*Małgorzata Socha opowiada o swojej roli: *

* O czym jest film?*

dkig6qh

Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W rodzinnym mieście pozostał jedynie Szyja czyli Tomek Zarówny - jak zawsze posłuszny swojej ukochanej żonie. I to właśnie on wpada tym razem w kłopoty.

Pracując na autostradzie, Szyja poznaje przypadkiem agentkę gwiazd Klementynę (Małgorzata Socha). Seksowna blondynka porywa go na kilka dni do Warszawy. Jeszcze tego samego dnia Tomek zmienia się w prawdziwego celebrytę. A jego żona - słynna Jadźka (Barbara Kurdej - Szatan) postanawia sprowadzić go do domu, choćby i siłą.

dkig6qh

Podziel się opinią

Share

dkig6qh

dkig6qh