Trwa ładowanie...

Włącz się do zmian razem ze Spider-manem

Share
Włącz się do zmian razem ze Spider-manem
Źródło: Materiały prasowe
d4kyxaq

Spider-Man jest pierwszym superbohaterem pełniącym funkcję ambasadora Godziny dla Ziemi WWF, ogólnoświatowej akcji zorganizowanej przez organizację ekologiczną WWF, której przesłaniem jest zainspirowanie ludzi, aby włączyli się do zmian i zostali superbohaterami dla potrzeb naszej planety.

W tym roku bohater jednego z najbardziej oczekiwanych filmów "Niesamowity Spider-Man 2" - wspólnie z gwiazdami Andrew Garfieldem, Emmą Stone, Jamiem Foxxem i reżyserem Markiem Webbem - popierają Godzinę dla Ziemi, która ma na celu pokazanie ludziom jak żyć w sposób przyjazny środowisku, obudzenie w nich szacunku do zasobów naturalnych Ziemi i udowodnienie, że działając razem możemy przynieść prawdziwe zmiany i uratować zieloną, żyjącą Planetę.

Zwiastun filmu:

"Jestem dumny, że Spider-Man jako pierwszy superbohater został ambasadorem projektu Godzina dla Ziemi, ponieważ pokazuje nam, że każdy z nas może zostać superbohaterem, jeśli zda sobie sprawę z siły, jaką wszyscy posiadamy," mówi Andrew Garfield, który wciela się w postać Spider-Mana. "Godzina dla Ziemi to akcja, która wywarła duży wpływ na całym świecie, więc wyobraźmy sobie tylko, co będziemy w stanie zrobić w tym roku mając u boku Spider-Mana."

Andrew Garfield o akcji:

Jamie Foxx, który w filmie wciela się w czarny charakter, Electro, tak to komentuje, "W Godzinie dla Ziemi nie chodzi tylko o zgaszenie świateł; chodzi o ludzi z całego świata, którzy przez cały rok łączą siły, aby polepszyć życie na naszej planecie. Nigdy nie lekceważcie waszej siły, nigdy nie lekceważcie tego, co jesteście w stanie zrobić."

d4kyxaq

W Polsce 29 marca wybije Godzina dla Ziemi WWF, jedyna godzina w roku, która daje nadzieję na bardziej zielone jutro. W ostatnią sobotę marca, o godz. 20:30 czasu lokalnego, zgasną już po raz ósmy światła w milionach domów na całym świecie w symbolicznym geście dla Ziemi. Ty też możesz dołączyć do akcji! Zgaś światło i włącz się do zmian na godzinadlaziemi.wwf.pl - przekonuje organizacja ekologiczna WWF Polska, organizator akcji.

Emma Watson o akcji:

Godzina dla Ziemi WWF angażuje nie tylko zwykłych ludzi, ale także władze miast, polityków i przedstawicieli biznesu. Na miesiąc przed akcją, swój udział w Godzinie dla Ziemi WWF potwierdziło już 39 miast z całej Polski! Wśród charakterystycznych budynków, które zgasną na godzinę wieczorem 29 marca, znajdzie się na pewno Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Swój udział w Godzinie dla Ziemi WWF miasta, obiekty i firmy mogą zadeklarować wysyłając e-mail na adres zgloszenia@wwf.pl.

Zgaś światło i włącz się do zmian! Bądź jak Superbohater SPIDER MAN i ratuj Ziemię! Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zarejestrować się na stronie godzinadlaziemi.wwf.pl i wyłączyć światło na jedną, symboliczną godzinę w sobotę, 29 marca o godzinie 20:30.

d4kyxaq

Podziel się opinią

Share
d4kyxaq
d4kyxaq