Trwa ładowanie...
d472xc7

''Wnyki'': będzie druga część ''Znachora''

Share
''Wnyki'': będzie druga część ''Znachora''
d472xc7

Stanisława Celińska, Bożena Dykiel, Tomasz Stockinger i Artur Barciś - to gwiazdy, które wystąpią w filmie "Wnyki", kontynuacji słynnego "Znachora" w reżyserii Jerzego Hoffmana z 1981 r. - informuje "Gazeta Polska Codziennie". Film zostanie zrealizowany z budżetu obywatelskiego miasta Bielsk Podlaski. Premiera planowana jest na grudzień 2016 roku.

Bielsk Podlaski był tłem akcji "Znachora". Wciąż jedną z atrakcji turystycznych miasta jest sklep z pasmanterią, w którym pracowała Maria Wilczur. Budynek będzie można zobaczyć również we "Wnykach".

Adaptacja filmowa powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza z 1981 roku zapisała się na stałe w historii polskiego kina. Nie dziwi zatem, że twórcy chcą kontynuacji losów głównych bohaterów.

d472xc7

Zdjęcia do "Wnyków" w reżyserii Szymona Nowaka będą realizowane w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Stanisława Celińska powróciła w tym roku na wielki ekran. W maju miała miejsca premiera musicalu "#Wszystkogra", w którym artystka przypomniała o swoim niezwykłym, talencie wokalnym.

d472xc7

Podziel się opinią

Share
d472xc7
d472xc7