Trwa ładowanie...

Woody Allen sutenerem w komedii ''CASANOVA PO PRZEJŚCIACH''! Premiera oficjalnego zwiastuna filmu!

Share
Woody Allen sutenerem w komedii ''CASANOVA PO PRZEJŚCIACH''! Premiera oficjalnego zwiastuna filmu!
Źródło: Kino Świat
daona6e

Zapowiada się wyborny rok dla wszystkich miłośników talentu *Woody’ego Allena. W sierpniu na polskie ekrany trafi najnowsze dzieło mistrza, zatytułowane „Magic in the Moonlight”, a już w maju jeden z najwybitniejszy twórców w historii kina da próbkę aktorskiego talentu w pełnej humoru i gwiazd komedii „Casanova po przejściach”, gdzie u boku Johna Turturro, Sharon Stone, Sofii Vergary i Vanessy Paradis zagra… sutenera!*

Swoimi przebojami – „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać”, „Wszyscy mówią: kocham cię”, „Zakochani w Rzymie”, czy „Co nas kręci, co nas podnieca”, król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

Zwiastun filmu:

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela – nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone).

Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za „skromną opłatą”. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie?

Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

*CASANOVA PO PRZEJŚCIACH w kinach od 9 maja 2014*

daona6e

Podziel się opinią

Share
daona6e
daona6e