Trwa ładowanie...

"Wywiad ze Słońcem Narodu": Premiera i promocja filmu odwołane

Share
"Wywiad ze Słońcem Narodu": Premiera i promocja filmu odwołane
d21orh3

Nowojorska premiera komedii "Wywiad ze Słońcem Narodu" została odwołana z powodu groźby zamachu. Z promocji filmu wycofali się również odtwórcy głównych ról - Seth Rogen i James Franco.

Decyzje o odwołaniu premiery podjęli szefowie sieci Landmark Theatres. Uroczystość miała odbyć się we czwartek w Sunshine Cinema na Lower East Side. Wytwórnia Sony wydała już wcześniej komunikat do sieci kinowych, by rezygnowały z pokazów jeśli obawiają się zamachów. Pierwsza z dystrybucji filmu zrezygnowała sieć Carmike Cinemas.

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU:

Hakerzy, którzy włamali się na serwery wytwórni Sony zagrozili atakiem na kina, które pokażą komedię "Wywiad ze Słońcem Narodu". Grupa, która posługuje się nazwą The Guardians of Peace (Strażnicy pokoju), ostrzega, że "świat będzie pełen lęku" i przypomina o 11 września 2001 roku. W oficjalnym oświadczeniu urzędnicy Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA - Homeland Security - zapewniają, że obecnie nie ma na terenie Ameryki zagrożenia, ale sprawa jest analizowana.

(mat. promocyjne)

d21orh3

Reporterzy Variety potwierdzili, że niezależnie od rozwoju wydarzeń, główni gwiazdorzy filmu - Seth Rogen i James Franco - postanowili odwołać zaplanowane na najbliższe dni spotkania z mediami, w tym występy w popularnych talk-show ("Late Night with Seth Meyers" i "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon"). Już w zeszłym tygodniu zrezygnowali z wywiadów po premierze filmu w Los Angeles.

Podejrzewa się, że za atakiem stoi Korea Północna, choć ta zaprzecza. W "Wywiadzie ze Słońcem Narodu" James Franco i Seth Rogen grają bohaterów, którzy zamierzają zabić Kim Dzong Una.

* O czym opowiada fabuła filmu?*

Gwiazdor talk show Dave Skylark (James Franco) wraz ze swoim producentem Aaronem Rapoportem (Seth Rogen) umawiają się na jedyny na świecie wywiad z dyktatorem północnej Korei Kim Dzong Unem. Kiedy jednak CIA dowiaduje się o tym i postanawia zlecić im zabójstwo Kima...

d21orh3

Do kin w USA komedia ma trafić 25 grudnia.Do Polski powinna dotrzeć 23 stycznia.

(mat. promocyjne)

d21orh3

Podziel się opinią

Share
d21orh3
d21orh3