Trwa ładowanie...
john magaro
09-04-2014 14:03

Z filmu Angeliny Jolie do lat 50. z Rooney Marą

Z filmu Angeliny Jolie do lat 50. z Rooney MarąŹródło: Chase Films
d3k2z05
d3k2z05

John Magaro, którego wkrótce będziemy mogli podziwiać w "Unbroken" Angeliny Jolie, zagra z Rooney Marą w obrazie "Carol".

Film będzie adaptacją powieści Patricii Highsmith, która przedstawia historię relacji dwóch zupełnie różnych od siebie kobiet żyjących w latach 50. w Nowym Jorku. Jedna z nich to Therese, dwudziestokilkuletnia dziewczyna pracująca w sklepie (Rooney Mara), która marzy o ciekawszym życiu. Druga, Carol (Cate Blanchett), to kobieta uwięziona w nieszczęśliwym małżeństwie. Gdy ich drogi się krzyżują, Therese zakochuje się w Carol.

W obsadzie produkcji oprócz Mary i Blanchett są też Kyle Chandler i Sara Paulson. Teraz dołączył do nich John Magaro, który wcieli się w Danniego, pisarza pracującego w New York Timesie i znajomego Therese.

Za reżyserię filmu odpowiada Todd Haynes. Autorką scenariusza jest Phyllis Nagy. Prace na planie mają zacząć się w tym miesiącu.

John Magaro ma na koncie role w "Odważnej" Neila Jordana, "Szkole zgorszenia" Bretta Simona i "Not Fade Away" Davida Chase'a. W styczniu 2015 roku na ekrany polskich kin wejdzie oparty na faktach dramat wojenny "Unbroken", za kamerą którego stanęła Angelina Jolie. Magaro zagra w nim amerykańskiego lotnika Franka A. Tinkera.

d3k2z05
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k2z05