Trwa ładowanie...
święta
+1

Zapłacimy za nudę i starocie w TVP

Płacisz abonament i chciałbyś w święta obejrzeć w TVP jakiś nowy, fascynujący film? Zapomnij o tym! Publiczna telewizja funduje nam festiwal nudy i staroci. Fakt sprawdził program na wigilie i Boże Narodzenie.

Share
Zapłacimy za nudę i starocie w TVP
Źródło: Jupiterimages
ddts90g

Zero nowości, za to filmy sprzed pół wieku - "Jeździec znikąd" czy "Ivanhoe", a na osłodę hity, ale lat 70. z "King Kongiem" i "Tarzanem" na czele.

Włodarze TVP są szczodrzy tylko, gdy idzie o ich wygody. Tylko na utrzymanie trzech dyrektorów i procesy z mediami TVP wydała przez 3 lata aż 150 mln zł. Jak wykazała kontrola NIK, prezesi przyznawali sobie nagrody nawet po 50 tys. zł. A do tego zatrudniali po kilkunastu doradców, którym płacili nawet po 20 tys. zł na głowę.

Nic dziwnego, że na atrakcyjne filmy do świątecznej ramówki pieniędzy im zabrakło. Pewnie dlatego telewizja puszcza Polakom rzeczy, za które płaci grosze, albo wcale…

ddts90g

Nikt już w Polsce nie nabierze się na hasło reklamowe Telewizji, która swą świąteczną propozycję nazywa "znakomitą ofertą filmową dla całej rodziny". Wszystko, co proponuje nam TVP, widzieliśmy już po kilka,a nawet kilkanaście razy.

– Mam tego dość, nie chcę bez przerwy oglądać tego samego – protestuje Wanda Boda- Skrobecka (74 l. ), emerytka z Krakowa. – Jak można ludziom wciskać coś takiego?!

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Ma 10 lat i złapał złodzieja!

ddts90g

Podziel się opinią

Share
ddts90g
ddts90g