Trwa ładowanie...
d1fl6pv

"Zero" na kolejnym zagranicznym festiwalu!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zero" na kolejnym zagranicznym festiwalu!
(ONS.pl)
d1fl6pv

Po Azji, czas na Amerykę Południową. Debiut reżyserski Pawła Borowskiego zostanie zaprezentowany podczas São Paulo International Film Festival.

Obraz* "Zero"* weźmie udział w sekcji konkursowej New Filmmmakers, która obejmuje pierwszy lub drugi film w dorobku reżyserskim. Festiwal odbędzie się w dniach 23 października - 5 listopada i składa się z 3 sekcji: New Filmmakers, International Perspective - panoramy najważniejszych filmów kinematografii światowej z ostatnich 2 lat i Special Presentation. W 2007 roku laureatem nagrody publiczności dla najlepszego filmu zagranicznego na tej imprezie została francuska animacja "Persepolis", dzieło, które zdobyło między innymi nagrodę jury na festiwalu w Cannes.

Film ukazuje historię biznesmena, który zleca śledzenie pewnej osoby. Nie przeczuwa, że jednym "tak" uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części mieszkańców miasta. W rolach głównych pojawili się Robert Więckiewicz, *Aleksandra PopławskaAleksandra Popławska, *Marian Dziędziel, Roma GąsiorowskaRoma Gąsiorowska i Przemysław Bluszcz.

Pokaz obrazu "Zero" zakończy 25. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Gala zamknięcia festiwalu odbędzie się 18 października o godz. 21 w Multikinie Złote Tarasy.

d1fl6pv

Podziel się opinią

Share
d1fl6pv
d1fl6pv