Trwa ładowanie...
d368cmo
Aktualności

''Ziarno prawdy'' zgromadziło już ponad 115 tysięcy widzów!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Ziarno prawdy'' zgromadziło już ponad 115 tysięcy widzów!
(mat. dystrybutora)
d368cmo

Ziarno prawdy“ – najnowszy film Borysa Lankosza – gości na polskich ekranach od 30 stycznia br. Doskonałe kino gatunkowe przyciągnęło do kin już ponad 115 tysięcy widzów! Przyczyniły się do tego błyskotliwe dialogi, obsada z doskonałym aktorskim duetem Roberta Więckiewicza w roli Teodora Szackiego oraz Jerzego Treli jako Leona Wilczura, a także zdjęcia i muzyka prosto z Hollywood.

Kryminał powstał na podstawie drugiej części bestsellerowej trylogii Zygmunta Miłoszewskiego, który jest także współtwórcą scenariusza filmu. Mocną stroną kryminału, jakiego w polskim kinie dawno nie było, są także zdjęcia, których autorem jest Łukasz Bielan, polski operator pracujący na stałe w Los Angeles oraz doskonale podkreślająca nastrój filmu muzyka Abla Korzeniowskiego.

Łukasz Bielan jest współtwórcą takich obrazów, jak: „Nixon”, „Wrogowie publiczni”, „Transformers”, a także nagrodzonego Oscarem za zdjęcia „Życia Pi”, a Abel Korzeniow-ski to autor oprawy muzycznej między innymi do „Samotnego mężczyzny” Toma Forda oraz wyreżyserowanego przez Madonnę „W.E. Królewskiego romansu”.

d368cmo

Na długo w pamięci widzów pozostaną dialogi filmu, dzięki którym mroczny nastrój thrillera zostaje przełamany śmiechem.

Fragment filmu: "Żółć":

Fragment filmu: "Nie po mytym":

Fragment filmu: "Oksymorony":

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Nagie ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone w miejscu publicznym. Sposób, w jaki pozbawiono ją życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

Zachęcamy do odwiedzin facebookowego profilu filmu, na którym publikowane są aktualne informacje oraz dodatkowe materiały dotyczące produkcji: https://www.facebook.com/ziarnoprawdyfilm

Zwiastun:

d368cmo

Podziel się opinią

Share

d368cmo

d368cmo