Trwa ładowanie...
Materiał powstał przy współpracy z CANAL+ 

Zima pełna emocji! Seriale akcji na CANAL+ online

Szybko zapadający zmrok i spadająca temperatura sprzyjają spędzaniu wieczorów w domowym zaciszu. Nie oznacza to jednak, że nadchodząca zima będzie pozbawiona wrażeń! Potężną dawkę emocji zagwarantują serialowe premiery CANAL+ online, a wśród nich trzeci sezon popularnego formatu "Il Cacciatore. Polowanie na mafię" oraz nowość, czyli "Trigger point: stan zagrożenia".

"Il Cacciatore. Polowanie na mafię" © CROSS PRODUCTIONS S R L"Il Cacciatore. Polowanie na mafię" © CROSS PRODUCTIONS S R LŹródło: materiały partnera
d1z7xr2
d1z7xr2

Tej zimy ponownie będziemy śledzić losy bohaterów, którzy nie boją się ryzykować życia w obronie tego, co uważają za słuszne. Ramię w ramię z ambitnym prokuratorem staniemy do niebezpiecznej rozgrywki z mafijnymi bossami, a następnie zobaczymy, jak wygląda praca specjalistów od materiałów wybuchowych. A wszystko to, nie ruszając się z kanapy. Wystarczy tylko nacisnąć PLAY i obejrzeć nowe serialowe propozycje od CANAL+ online. Będzie się działo!

"Stan zagrożenia" – Londyn niczym pole minowe

W Londynie zaczyna się seria bombowych zamachów. Ładunki wybuchowe znajdują się w różnych miejscach – w prywatnych mieszkaniach, samochodach, a niekiedy… są przytwierdzone do przerażonych ofiar. Nie zostają jednak rozmieszczone przypadkowo, a każdy przecięty kabel zbliża służby do odkrycia zagadki, kto stoi za zamachami. Szybko okazuje się, że służby mają do czynienia z przebiegłymi terrorystami, którzy zachowują się jak uzbrojeni funkcjonariusze, znają sposób myślenia policji, a co gorsza – mają dostęp do materiałów klasy wojskowej.

Lara Washington, weteranka z Afganistanu, oraz Joel Nutkins tworzą policyjny duet specjalistów od materiałów wybuchowych. Wszystko wskazuje na to, że będą mieć ręce pełne roboty. Są zawodowcami, w pełni sobie ufają i doskonale wiedzą, co mają robić. W ich świecie każdy, nawet najdrobniejszy błąd, jak zapalenie światła w niesprawdzonym pomieszczeniu, może bowiem skończyć się tragicznie. Muszą więc działać jak sprawna maszyna: spokojnie, ale pewnie, bez wahania, ale nie pochopnie. Czasem trzeba wykorzystać nowoczesne technologie, innym razem… szczęśliwe kombinerki. Mimo wszystko bomba niekiedy wybucha.

W swoim profesjonalizmie Lara i Joel wciąż pozostają jednak ludźmi, potrafią okazać współczucie zakładnikom i zmagają się z traumami. W końcu każde wezwanie może okazać się tym ostatnim.

Twórcy serialu skupili się na pracy saperów i ukazali zagadkę kryminalną właśnie z ich perspektywy. To interesująca odmiana od świata znanego z większości produkcji akcji – świata detektywów i agentów, ruszających w pogoń za przestępcami lub uczestniczących w efektownych strzelaninach. Okazuje się, że pełne skupienia wykonywanie szalenie niebezpiecznej pracy saperów może być równie fascynujące.

d1z7xr2

Pierwszy sezon "Trigger point: stan zagrożenia" jest już dostępny w CANAL+ online.

serial Trigger Point: „Trigger Point: stan zagrożenia” © HTM & All3Media International materiał partnera
„Trigger Point: stan zagrożenia” © HTM & All3Media InternationalŹródło: materiał partnera

"Polowanie na mafię", czyli co słychać u prokuratora Saviero Barone

Gdy w Palermo mafijni bossowie walczą o dominację, a ulice miasta spływają krwią, nie ma już czasu na to, by skupiać się na płotkach. Nadeszła pora, by zapolować na grube ryby i zająć się tymi, którzy stoją na czele organizacji przestępczych. Mafia zaczyna bowiem przypominać armię, z rąk której giną zarówno policjanci, politycy, dziennikarze, jak i przypadkowe, niewinne osoby. Do tego są jednak potrzebni odpowiedni ludzie…

Wokół tych wydarzeń osnuta zostaje fabuła serialu "Il Cacciatore. Polowanie na mafię". Przedstawionym tu brutalnym rozgrywkom smaczku dodaje fakt, że filmowa opowieść jest inspirowana historią Alfonso Sabelli, sycylijskiego prokuratora, zasłużonego w walce z cosa nostrą.

Saverio Barone, młody i ambitny prokurator z prowincji, który miał odwagę donieść na swojego skorumpowanego zwierzchnika, dostaje propozycję przyłączenia się do elitarnej jednostki. Od tej pory ma nowy życiowy cel: aresztować mafijnych przywódców – jednego po drugim. Po długim polowaniu udaje mu się schwytać najpierw Leoluki Bagarellego, a następnie braci Brusca. Sprawia to, że teraz to on znajduje się na celowniku bardzo niebezpiecznych ludzi. Dlatego musi działać z ukrycia. Nie ma przecież zamiaru poddawać się – inaczej mafia mogłaby pożreć całe Włochy. Jak sam zapowiada: "nie może się bać". Usuwa się w cień, działa bez oficjalnego wsparcia – i właśnie dlatego ma szansę złapać nieuchwytnych do tej pory mitologizowanych masowych morderców, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk krwią, a jednocześnie sprawnie pociągają za sznurki w firmach zamieszanych w realizację wielomilionowych kontraktów.

d1z7xr2

W trzecim sezonie prokuratorowi przychodzi zmierzyć się z Vito Vitale, ostatnim z klanu Corleone. Problem w tym, że Vito również rusza na polowanie, a jego celem jest nikt inny jak Saverio Barone.

Trzeci sezon "Il Cacciatore. Polowanie na mafię" jest już dostępny w serwisie CANAL+ online.

serial Polowanie na mafię: "Il Cacciatore. Polowanie na mafię" © CROSS PRODUCTIONS S R L materiały partnera
"Il Cacciatore. Polowanie na mafię" © CROSS PRODUCTIONS S R LŹródło: materiały partnera

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV, Samsung Smart TV i LG WebOS oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Materiał powstał przy współpracy z CANAL+ 
d1z7xr2
d1z7xr2