Trwa ładowanie...
leonardo dicaprio
01-03-2016 15:05

''Zjawa'': 3 lata więzienia za wyciek filmu

''Zjawa'': 3 lata więzienia za wyciek filmu
d2rof76
d2rof76

William Kyle Morarity może trafić na 3 lata do więzienia, za nielegalne udostępnienie filmu "Zjawa".

William Kyle Morarity był pracownikiem 20th Century Fox. Mężczyzna został zatrzymany za wyciek oscarowego obrazu "Zjawa" . Dostęp do screenera miał pracując w studiu. Mężczyzna skopiował film na przenośne urządzenie, a następnie udostępnił w serwisie Pass the Popcorn. William Kyle Morarity przyznał się do winy. Jak również to tego, że doprowadził do wycieku animacji "Fistaszki".

Jak podaje FBI, które badało sprawę, ponad milion osób ściągnęło film "Zjawa". Szacuje się, że za sprawą nielegalnych pobrań wytwórnia straciła ponad milionów dolarów.

William Kyle Morarity może trafić na 3 lata do federalnego więzienia.

d2rof76

Przypomnijmy, że dzieło "Zjawa" powstało w oparciu o powieść Michaela Punke, "The Revenant: A Novel of Revenge". Akcja książki rozgrywa się w roku 1822. Głównym bohaterem jest myśliwy Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), który pewnego dnia zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia. Jego towarzysz John Fitzgerald (Tom Hardy) zamiast mu pomóc, okrada go i zostawia samego w dziczy. Ranny Glass nie poddaje się jednak szybko. Nie tylko udaje mu się pozostać przy życiu, ale też pokonuje trzy tysiące mil w poszukiwaniu tego, który go porzucił.

Leonardo DiCaprio otrzymał Oscara za swoją kreację, podobnie jak Alejandro González Inárritu za reżyserię. Nagrodą Akademii wyróżniono również Emmanuela Lubezkiego za zdjęcia.

d2rof76
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rof76