Trwa ładowanie...
d2dg0r3

Zjawiskowa Alicja Bachleda–Curuś otwiera Visa Kino Letnie w Giżycku [FOTO]

Na zaproszenie organizatorów festiwalu Visa Kino Letnie w Giżycku gościła Alicja Bachleda-Curuś. W Kinie Nowa Fala spotkała się z miłośnikami kina, została matką chrzestną katamaranu turystycznego i uroczyście zainaugurowała giżycką odsłonę najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicja Bachleda–Curuś w Giżycku
Alicja Bachleda–Curuś w Giżycku (Materiały prasowe)
d2dg0r3

Gwiazda towarzyszyła polskiej premierze kinowej filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee "Dziewczyna ma kłopoty" w niedawno otwartym Kinie Nowa Fala w Giżycku. Po projekcji wszyscy miłośnicy jej talentu rozmawiali z aktorką, robili sobie zdjęcia, a z kina wychodzili z autografem. Po wszystkim gwiazda udała się do portu Żeglugi Mazurskiej, gdzie ochrzciła turystyczny katamaran imieniem Alicja.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

W rozmowach aktorka nie ukrywała, że w Stanach Zjednoczonych najbardziej tęskni za Krakowem, gdzie się wychowała. Przyznała też, że kilka lat temu odkryła na nowo Mazury. Gdy tam jest, ma momentalnie skojarzenia z "Nożem w wodzie" Romana Polańskiego.

d2dg0r3

Wieczorem, w Ekomarinie, hollywoodzka gwiazda otworzyła giżycką edycję festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.

W uroczystości wzięli udział Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, twórca i organizator festiwalu Paweł Adamski, a także Adrian Kurowski – dyrektor Visa w Polsce.

Nad jeziorem Niegocin już po raz trzeci postawiono wielki ekran i kilkaset leżaków. Mieszkańcy Giżycka oraz turyści będą mogli bezpłatnie oglądać plenerowe projekcje, w środowe i czwartkowe wieczory, przez całe wakacje. Tradycyjnie dzięki festiwalowej częstotliwości radiowej żeglarze będą mogli również zawijać do portu i oglądać filmy z zacumowanych w Ekomarinie jachtów.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d2dg0r3

Repertuar festiwalu na stronie www.Kino.Visa.pl. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. W Sopocie obowiązuje jedynie bilet na molo.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d2dg0r3

Podziel się opinią

Share
d2dg0r3
d2dg0r3