Trwa ładowanie...

Zjawiskowa Alicja Bachleda–Curuś otwiera Visa Kino Letnie w Giżycku [FOTO]

Na zaproszenie organizatorów festiwalu Visa Kino Letnie w Giżycku gościła Alicja Bachleda-Curuś. W Kinie Nowa Fala spotkała się z miłośnikami kina, została matką chrzestną katamaranu turystycznego i uroczyście zainaugurowała giżycką odsłonę najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.

Zjawiskowa Alicja Bachleda–Curuś otwiera Visa Kino Letnie w Giżycku [FOTO]Źródło: Materiały prasowe
d1qilnb
d1qilnb

Gwiazda towarzyszyła polskiej premierze kinowej filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee "Dziewczyna ma kłopoty" w niedawno otwartym Kinie Nowa Fala w Giżycku. Po projekcji wszyscy miłośnicy jej talentu rozmawiali z aktorką, robili sobie zdjęcia, a z kina wychodzili z autografem. Po wszystkim gwiazda udała się do portu Żeglugi Mazurskiej, gdzie ochrzciła turystyczny katamaran imieniem Alicja.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W rozmowach aktorka nie ukrywała, że w Stanach Zjednoczonych najbardziej tęskni za Krakowem, gdzie się wychowała. Przyznała też, że kilka lat temu odkryła na nowo Mazury. Gdy tam jest, ma momentalnie skojarzenia z "Nożem w wodzie" Romana Polańskiego.

Wieczorem, w Ekomarinie, hollywoodzka gwiazda otworzyła giżycką edycję festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.

d1qilnb

W uroczystości wzięli udział Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, twórca i organizator festiwalu Paweł Adamski, a także Adrian Kurowski – dyrektor Visa w Polsce.

Nad jeziorem Niegocin już po raz trzeci postawiono wielki ekran i kilkaset leżaków. Mieszkańcy Giżycka oraz turyści będą mogli bezpłatnie oglądać plenerowe projekcje, w środowe i czwartkowe wieczory, przez całe wakacje. Tradycyjnie dzięki festiwalowej częstotliwości radiowej żeglarze będą mogli również zawijać do portu i oglądać filmy z zacumowanych w Ekomarinie jachtów.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Repertuar festiwalu na stronie www.Kino.Visa.pl. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. W Sopocie obowiązuje jedynie bilet na molo.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1qilnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qilnb