Trwa ładowanie...
d1r16l3

Złote greckie szaleństwo z "Mamma Mia! Here We Go Again"

Druga część ogólnoświatowego hitu "Mamma Mia!” to muzyczny killer, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Z okazji premiery komedii zapraszamy do Złotych Tarasów na niezwykłe, kolorowe, słoneczne spotkania. Mamma Mia! Będzie się działo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W nowym filmie zobaczymy aktorów znanych z pierwszej części musicalu
W nowym filmie zobaczymy aktorów znanych z pierwszej części musicalu (Materiały prasowe)
d1r16l3

Największa fiesta tego lata! Już od 21 lipca!

27 lipca świat zamieni się w wielki kolorowy parkiet taneczny za sprawą komedii muzycznej "Mamma Mia! Here We Go Again”. Przed nami 2 dni pełne kolorów, wyjątkowych gości, muzyki na żywo, tańca, mody i nieśmiertelnych przebojów ABBY. A do tego niezwykłe nagrody w konkursie muzycznym, m.in. wycieczka do słonecznej Grecji!

21 lipca zapraszamy od 12:00 do 16:00
W programie:

Grecka kuchnia słynie z bogactwa ziół, najlepszej i najzdrowszej oliwy z oliwek, pysznych serów, znakomitych owoców i warzyw. I do takiej kuchni zapraszamy! Przed nami spotkanie z BEATĄ ŚNIECHOWSKĄ, zwyciężczynią drugiej edycji programu MasterChef oraz DAMIANEM SOBKIEM, gwiazdą programu MasterChef, którzy zabiorą nas wprost do greckiej kuchni à la Mamma Mia! (co godzinę od 13:00)

d1r16l3

Spotkanie z aktorką i dziennikarką ANNĄ WENDZIKOWSKĄ, która podzieli się z nami wrażeniami ze światowej premiery "Mamma Mia! Here We Go Again”, zdradzi plotki z planu, opowie o kulisach powstania filmu oraz o gwiazdach (12:15).

Nie wiesz, co założyć na siebie, by poczuć się jak gwiazdy "Mamma Mia! Here We Go Again”? Zapraszamy na spotkania z MAJĄ SABLEWSKĄ, która przedstawi trzy wyjątkowe stylizacje: "DANCING QUEEN”, "MONEY, MONEY, MONEY” (będzie na bogato!) oraz "SUMMER NIGHT CITY” (14:15).

KONCERT: Magiczny świat "Mamma Mia!” to przed wszystkim piosenki, a więc nie może ich zabraknąć! Zapraszamy na koncert młodej, utalentowanej, energetycznej gwiazdy, zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids – ROKSANY WĘGIEL (15:15) oraz popularnego zespołu rozśpiewanych nastolatek z MY3! (13:15)

SUPERKONKURS MUZYCZNY: uczestnicy (wybrani z publiczności) próbują odgadnąć tytuły przebojów Abby po kilku nutach. The Winner Takes it All – do wygrania są dwuosobowe wycieczki do Grecji! (co godzinę od 12:30).

d1r16l3

KONKURSY Z NAGRODAMI: fenomenalne gadżety filmowe, zaproszenia na uroczystą premierę filmu oraz najgorętsza płyta tego roku – ścieżka dźwiękowa do filmu „Mamma Mia! Here We Go Again”!

Przez cały czas trwania spotkań stylistki Złotych Tarasów będą udzielać bezpłatnych porad na temat mody i stylu.
Prowadzenie: Mateusz Hładki, dziennikarz TVN

Tydzień później, 28 lipca, zapraszamy na kolejne greckie spotkanie à la Mamma Mia! Czeka nas mnóstwo zabawy, muzyki, konkursów z nagrodami oraz wyjątkowi goście: JESSICA MERCEDES, TEO VAFIDIS, DAMIAN KORDAS i NATALIA PAŹDZIOR z MASTERCHEFA, a także koncerty ANTKA SMYKIEWICZA i SASZAN.

d1r16l3

Podziel się opinią

Share

d1r16l3

d1r16l3