Trwa ładowanie...
d2hc923

Złote greckie szaleństwo z "Mamma Mia! Here We Go Again"

Druga część ogólnoświatowego hitu "Mamma Mia!” to muzyczny killer, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Z okazji premiery komedii zapraszamy do Złotych Tarasów na niezwykłe, kolorowe, słoneczne spotkania. Mamma Mia! Będzie się działo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W nowym filmie zobaczymy aktorów znanych z pierwszej części musicalu
W nowym filmie zobaczymy aktorów znanych z pierwszej części musicalu (Materiały prasowe)
d2hc923

Największa fiesta tego lata! Już od 21 lipca!

27 lipca świat zamieni się w wielki kolorowy parkiet taneczny za sprawą komedii muzycznej "Mamma Mia! Here We Go Again”. Przed nami 2 dni pełne kolorów, wyjątkowych gości, muzyki na żywo, tańca, mody i nieśmiertelnych przebojów ABBY. A do tego niezwykłe nagrody w konkursie muzycznym, m.in. wycieczka do słonecznej Grecji!

21 lipca zapraszamy od 12:00 do 16:00
W programie:

d2hc923

Grecka kuchnia słynie z bogactwa ziół, najlepszej i najzdrowszej oliwy z oliwek, pysznych serów, znakomitych owoców i warzyw. I do takiej kuchni zapraszamy! Przed nami spotkanie z BEATĄ ŚNIECHOWSKĄ, zwyciężczynią drugiej edycji programu MasterChef oraz DAMIANEM SOBKIEM, gwiazdą programu MasterChef, którzy zabiorą nas wprost do greckiej kuchni à la Mamma Mia! (co godzinę od 13:00)

Spotkanie z aktorką i dziennikarką ANNĄ WENDZIKOWSKĄ, która podzieli się z nami wrażeniami ze światowej premiery "Mamma Mia! Here We Go Again”, zdradzi plotki z planu, opowie o kulisach powstania filmu oraz o gwiazdach (12:15).

Nie wiesz, co założyć na siebie, by poczuć się jak gwiazdy "Mamma Mia! Here We Go Again”? Zapraszamy na spotkania z MAJĄ SABLEWSKĄ, która przedstawi trzy wyjątkowe stylizacje: "DANCING QUEEN”, "MONEY, MONEY, MONEY” (będzie na bogato!) oraz "SUMMER NIGHT CITY” (14:15).

KONCERT: Magiczny świat "Mamma Mia!” to przed wszystkim piosenki, a więc nie może ich zabraknąć! Zapraszamy na koncert młodej, utalentowanej, energetycznej gwiazdy, zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids – ROKSANY WĘGIEL (15:15) oraz popularnego zespołu rozśpiewanych nastolatek z MY3! (13:15)

d2hc923

SUPERKONKURS MUZYCZNY: uczestnicy (wybrani z publiczności) próbują odgadnąć tytuły przebojów Abby po kilku nutach. The Winner Takes it All – do wygrania są dwuosobowe wycieczki do Grecji! (co godzinę od 12:30).

KONKURSY Z NAGRODAMI: fenomenalne gadżety filmowe, zaproszenia na uroczystą premierę filmu oraz najgorętsza płyta tego roku – ścieżka dźwiękowa do filmu „Mamma Mia! Here We Go Again”!

Przez cały czas trwania spotkań stylistki Złotych Tarasów będą udzielać bezpłatnych porad na temat mody i stylu.
Prowadzenie: Mateusz Hładki, dziennikarz TVN

Tydzień później, 28 lipca, zapraszamy na kolejne greckie spotkanie à la Mamma Mia! Czeka nas mnóstwo zabawy, muzyki, konkursów z nagrodami oraz wyjątkowi goście: JESSICA MERCEDES, TEO VAFIDIS, DAMIAN KORDAS i NATALIA PAŹDZIOR z MASTERCHEFA, a także koncerty ANTKA SMYKIEWICZA i SASZAN.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2hc923

Podziel się opinią

Share
d2hc923
d2hc923