Trwa ładowanie...
samotność w sieci
27-06-2006 14:45

Zmysłowy zwiastun 'S@motność w sieci'

Gdy w 2001 roku na półkach polskich księgarń pojawiła się powieść Janusza L. Wiśniewskiego zamarły ulice, czytelnicy, a głównie damska ich część, pozamykała się w domach, by czytać i by im nikt nie przeszkadzał. Powieść opisywała zjawisko, które w Polsce dopiero raczkowało – znajomość przez Internet.

Zmysłowy zwiastun 'S@motność w sieci'
d3rl152
d3rl152

W połowie września ekranizacja tej powieści – S@motność w sieci - pojawi się w kinach. Już dziś zobacz pierwszy zwiastun filmu.

Bestsellerową powieść Janusza L. Wiśniewskiego pt.: S@motność w sieci (wydaną pod patronatem Wirtualnej Polski) kupiło w Polsce ponad 200 tysięcy osób, a przeczytało kilkakrotnie więcej, doczekała się kinowej ekranizacji.

S@motność w sieci jest opowieścią o miłości w wirtualnym świecie i życiu współczesnego człowieka, który otoczony jest nowoczesną techniką, jednak tęskni za prawdziwym uczuciem.

Reżyserii filmu podjął się Witold Adamek. Autorami scenariusza są Cezary Harasimowczi oraz autor powieści, Janusz L. Wiśniewski. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Cielecką i Andrzeja Chyrę. Ta aktorska para jeszcze do niedawna stanowiła parę również w życiu prywatnym.

d3rl152

W filmie zagrają również Agnieszka Grochowska, Kinga Preis, Maja Ostaszewska, Jacek Borcuch, Jan Englert a także (gratka dla czytelników!) autor książki, Janusz L. Wiśniewski.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 1 października 2005 roku były realizowane w Warszawie, Paryżu, Berlinie, Monachium i Nowym Orleanie. Dystrybutorem filmu w Polsce jest Kino Świat.

S@motność w sieci w kinach 15 września pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d3rl152
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rl152