Trwa ładowanie...
d3qjjfo

Zobacz Natalie Portman w przełomowej roli nominowanej do Oscara. "Jackie" na DVD w sprzedaży od 23 czerwca

Zdobywczyni Oscara i dwóch Złotych Globów Natalie Portman w roli legendarnej Jackie Kennedy. Wyprodukowany przez Darrena Aronofsky’ego ("Requiem dla snu" ,"Czarny łabędź") laureat trzech nominacji do Oscarów to poruszająca historia kobiety-ikony, uosobienia klasy, stylu i szyku; postaci równie inspirującej, co tajemniczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz Natalie Portman w przełomowej roli nominowanej do Oscara. "Jackie" na DVD w sprzedaży od 23 czerwca
(Materiały prasowe, Fot: Kino Świat)
d3qjjfo

Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładane Życie Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline powraca do Waszyngtonu. Kontynuując dzieło męża, dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię… Jackie.

- "Jackie" Larraína opisuje cztery najtrudniejsze dni z życia pierwszej damy, następujące po zabójstwie jej męża. Wiele z tych scen już kiedyś widzieliśmy, jeśli nie na łamach prasy, to w telewizji czy kinie. Nigdy jednak pani Kennedy nie wydawała się bliższa, bardziej ludzka i nieszczęśliwa niż wtedy, gdy musiała zmierzyć się z szokiem, samotnością i rolą "pierwszej wdowy" - pisała Magdalena Maksimiuk w bardzo optymistycznej recenzji.
Dane techniczne DVD:

Język: wersja oryginalna z polskim lektorem 5.1
Napisy: wersja oryginalna z polskimi napisami
Czas: 96 min
Obraz: 16:9 (1.66:1)
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu

   Materiały prasowe
d3qjjfo

Podziel się opinią

Share

d3qjjfo

d3qjjfo