Trwa ładowanie...

Zostań nowym głosem dubbingu ''Kota w butach''!

Share
Zostań nowym głosem dubbingu ''Kota w butach''!
Źródło: UIP
do2d1fm

Serwis Filmowy Wirtualnej Polski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać nagranie jednej linijki tekstu w nowej animacji DreamWorks - ''Kot w butach''.

Kot w butach - jeden z najbardziej ukochanych przez widzów bohaterów filmu "Shrek" - opowiada historię odważnego i niezwykle zabawnego kociaka (Antonio Banderas / Wojciech Malajkat), we wczesnych latach jednego ze swoich dziewięciu żyć, jeszcze przed poznaniem Shreka i Osła. Wraz z dwójką innych, zupełnie nowych postaci, słodką Kitty (Salma Hayek) oraz Humptym Dumptym (Zach Galifianakis) postanawiają ukraść słynną gęś znoszącą złote jajka.

Każdy z Was ma teraz szansę dołączyć do obsady filmu i użyczyć swojego głosu głównemu bohaterowi filmu! Wystarczy, że obejrzycie zwiastun "Kota w butach" i na fali inspiracji nagracie Wasze KOCIE PRZYWITANIE. Możecie powiedzieć, że jesteście Kotem w butach, a dalej... to już zależy od Waszej wyobraźni. Możecie mruczeć szaleć, wygłupiać się... albo być kotem stonowanym - wybór należy do Was.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin znajdziecie na stronie konkursowej: filmowy.bloog.pl

do2d1fm

Podziel się opinią

Share
do2d1fm
do2d1fm