Trwa ładowanie...
james marsden
27-06-2012 15:03

''2 Guns'': 2 pistolety byłego X-Mena

''2 Guns'': 2 pistolety byłego X-Mena
d8plh9z
d8plh9z

*James Marsden, znany m.in. z roli Cyklopa w "X-Menach", dołączył do obsady filmy "2 Guns", ekranizacji komiksu pod tym samym tytułem.*

Aktor spotka się na planie z Markiem Wahlbergiem, Denzelem Washingtonem, Billem Paxtonem, Edwardem Jamesem Olmosem oraz Paulą Patton. Za reżyserię odpowiada Baltasar Kormakur. Autorem scenariusza jest Blake Masters.

Przypomnijmy, iż komiks Stevena Granta z rysunkami Mata Santolouco to historia o gliniarzach i złodziejach oraz ludziach pomiędzy nimi. Głównym bohaterem jest niejaki Trench. Mężczyzna postanawia obrabować bank, w którym swoje pieniądze ukrywa mafia. O wsparcie prosi kolegę, Steadmana. Obaj myślą, że będą złodziejami okradającymi złodziei. Steadman nie wie jednak, że Trench tak naprawdę jest agentem wydziału narkotykowego, a Trench nie zdaje sobie sprawy, że Steadman jest agentem wywiadu marynarki wojennej. Co więcej, żaden z nich nie wie, że w rzeczywistości nie okradają mafii, ale CIA.

Marsdena mogliśmy oglądać nie tylko w "X-Menach", ale i w takich filmach jak "Nędzne psy", "27 Sukienek", "Zaczarowana", "Superman: Powrót" czy serialu "Rockefeller Plaza 30".

d8plh9z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8plh9z