Trwa ładowanie...

''300: Początek imperium'', ''Kamienie na szaniec'' i ''Tylko kochankowie przeżyją'' premierowo w Multikinie

Share
''300: Początek imperium'', ''Kamienie na szaniec'' i ''Tylko kochankowie przeżyją'' premierowo w MultikinieŹródło: Gutek Film
d40pqy3

Już 7 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „300: Początek imperium” nakręcony w stylu hitu kinowego „300”, „Kamienie na szaniec” Roberta Glińskiego („Cześć, Tereska”) oraz klimatyczne love-story „Tylko kochankowie przeżyją” Jima Jarmuscha.
Film „300: Początek imperium” na podstawie najnowszej powieści graficznej Franka Millera pt. „Kserkses”, nakręcony w stylu hitu kinowego „300”, to kolejny rozdział epickiej sagi opowiadający - tym razem w scenerii bitwy morskiej - historię greckiego generała Temistoklesa (Sullivan Stapleton), który próbuje zjednoczyć Grecję, idąc na bitwę, która zmieni bieg wojny. Nieustraszony wojownik staje naprzeciwko wielkiej inwazji wojsk perskich, którymi dowodzą Kserkses (Rodrigo Santoro), śmiertelnik obdarowany boskimi siłami, oraz Artemizja (Eva Green), mściwa dowódczyni perskiej floty morskiej. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Zwiastun filmu:

Kamienie na szaniec” to filmowa wersja kultowej i ponadczasowej powieści Aleksandra Kamińskiego, uważana za jedną z najważniejszych książek XX wieku. Za realizację odpowiada Robert Gliński (znany z głośnych filmów „Wszystko co najważniejsze”, „Świnki” czy „Cześć, Tereska”). Film nie jest tradycyjną adaptacją, ale autorskim, współczesnym komentarzem do literackiej opowieści. „Być zwyciężonym i nie ulec – to zwycięstwo”. Oto dewiza jaką w życiu kierują się trzej młodzi przyjaciele Alek, Zośka i Rudy. Harcerze, maturzyści warszawskiego liceum snujący ambitne plany na przyszłość przerwane przez wrzesień 1939 roku. Wkraczają w dorosłość w niezwykle dramatycznych czasach, które stawiają ich przed wyborem – przetrwać za wszelką cenę, czy przyłączyć się do walczących o wolną Ojczyznę, ryzykując wszystko.

Zwiastun filmu:

Tylko kochankowie przeżyją” to klimatyczne love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy „Broken Flowers”, „Truposza” i „Ghost Doga”, który tym razem zdaje się mówić, że tylko ci, którzy potrafią kochać, przetrwają. Bohaterowie to wampiry zmęczone setkami lat życia i zdegustowane tym, jak rozwinął się świat. Nie są jednak typowymi przedstawicielami swojego wymierającego gatunku: wprawdzie żywią się krwią i preferują mrok nocy, ale najważniejsze są dla nich sztuka, literatura, muzyka i trwająca od wieków miłość. To wyrafinowani smakosze życia, wytworni dandysi zatopieni w XXI wieku, wciąż pamiętający jednak intensywność romantyzmu. W rolach głównych wystąpili: Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska.

Zwiastun filmu:

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

d40pqy3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40pqy3
d40pqy3