Trwa ładowanie...

"365 dni": Nowy zwiastun pierwszego polskiego filmu erotycznego

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu "365" opartego na bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Już za kilka tygodni w kinach atmosfera będzie naprawdę gorąca.

Share
"365 dni": Nowy zwiastun pierwszego polskiego filmu erotycznego
Źródło: Materiały prasowe
d4jub6y

"365 dni" to historia Laury Biel, której w życiu zdecydowanie brakuje namiętności. Podczas pobytu z przyjaciółmi na Sycylii poznaje Massimo, który jest nowym bossem miejscowej mafii po śmierci ojca. Mężczyzna porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

To będzie pierwszy w historii polskiego kina film erotyczny. Oparty jest na bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Producenci gwarantują, że czegoś takiego w polskim kinie jeszcze nie było. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach, która podgrzeje atmosferę na Walentynki.

Premiera filmu "365 dni" 7 lutego. W rolach głównych. Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. Obok nich zagrają Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Mateusz Łasowski oraz Otar Saralidze. Reżyserką filmu jest Barbara Białowąs.

Zobaczcie najnowszy zwiastun filmu

d4jub6y

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jub6y
d4jub6y