Trwa ładowanie...

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Milion widzów w trzy tygodnie

Share
"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Milion widzów w trzy tygodnie
Źródło: getty
d1wj12x

*"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - to nowy, polski hit, który pokochali fani kina. Wynik filmu po zaledwie trzech tygodniach wyświetlania wynosi aż 1 011 153 widzów.*

Świetni aktorzy, szczypta refleksji, garść śmiechu i przeplatające się ze sobą historie z happy endem – to przepis na sukces. A „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to film, który od początku wzbudzał emocje. W nowej produkcji Tadeusza Lampki występuje m.in. Alicja Bachleda-Curuś, która zdecydowała się zagrać w polskim filmie po raz pierwszy od 15 lat. Oprócz niej przed kamerami stanęły największe gwiazdy: Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak oraz Piotr Głowacki. A widzowie docenili ich talent i tłumnie ruszyli do kin.

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki. W pierwszy weekend od premiery film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” pokonał m.in. „Planetę singli” i nagrodzoną Oscarami “Zjawę”. A po trzech tygodniach wciąż jest na topie i przyciąga tysiące widzów - każdego, kto szuka dobrej rozrywki i chce wyjść z kina z uśmiechem.

d1wj12x

Podziel się opinią

Share
d1wj12x
d1wj12x