Trwa ładowanie...
d230d80

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Tylko u nas teledysk do muzycznego hitu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Tylko u nas teledysk do muzycznego hitu
(Materiały prasowe)
d230d80

Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność zaprezentować teledysk do muzycznego przeboju "7 rzeczy" w wykonaniu Libera i Mateusza Ziółko. Utwór promujący gwiazdorski film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" (w kinach od 26 lutego) odtworzono dotąd na YouTube 3,7 mln razy!

W filmie zobaczymy całą plejadę gwiazd na czele z Pawłem Domagałą, Piotrem Głowackim, Leszkiem Lichotą, Mikołajem Roznerskim. W jednej z głównych ról na duży ekran powróci również Maciej Zakościelny. Ekipa filmowa przez kolejne tygodnie będzie pracować w Warszawie i na Podhalu. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to historia o współczesnych mężczyznach - nie tylko dla mężczyzn. Główni bohaterowie spotykają się w jednym ze stołecznych klubów fitness. Każdy inaczej patrzy na świat - i każdy na własny sposób szuka szczęścia...

d230d80

Producentem filmu jest firma MTL Maxfilm na czele z Tadeuszem Lampką i Piotrem Wereśniakiem, którzy mają na swoim koncie największe sukcesy kinowe ostatnich lat, takie jak „Nigdy z życiu”, „Tylko mnie kochaj”, „Nie kłam, kochanie”, „Och Karol 2”, czy dwie części komedii „Wkręceni”.

Premiera filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” przewidziana jest na 26 luty 2016.

d230d80

Podziel się opinią

Share

d230d80

d230d80