Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska w "Tańcu z gwiazdami"?

Agnieszka Chylińska (32 l.) swoją najnowszą płytą udowodniła, że lubi wyzwania. Czy kolejnym, z którym się zmierzy wokalistka, będzie udział w tanecznym show TVN?

Agnieszka Chylińska w "Tańcu z gwiazdami"?Źródło: Agencja Mazur
d49jfva
d49jfva

Producenci „Tańca z gwiazdami” od kilku tygodni dwoją się i troją, wymyślając nazwiska osób, które pojawiając się w 11. edycji show, zapewnią programowi kilkumilionową widownię.

Magnesem, który może przyciągnąć publiczność, może okazać się Agnieszka Chylińska. Udział w show TVN może się okazać zbawieniem dla wokalistki. – Po wydaniu nowej płyty Agnieszka nie ma pomysłu na siebie. Z jednej strony chce być królową popu, z drugiej, nie wie, jak się za to zabrać – zdradza znajoma gwiazdy.

Ale czy lekiem na bezbarwność wykreowanego wizerunku okaże się pląsanie na parkiecie? Być może. Pewne jest jedno. Występując w show, Agnieszka spełniłaby swoje marzenie. – Moją wielką pasją, skrywaną, jest taniec – wyznała gwiazda „Przekrojowi”.

– Jak pląsam sobie prywatnie w domu, nieustannie, w skarpetach, i mnie się wydaje, bo mam bujną wyobraźnię, że wielkie tłumy szaleją.

Ale czy widzowie oszaleją z zachwytu, gdy na parkiecie pojawi się wokalistka? Przekonamy się być może niebawem.

d49jfva
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49jfva