Trwa ładowanie...

Agnieszka Grochowska w filmie "System"

Agnieszka Grochowska w filmie "System"Źródło: East
d2neg7s
d2neg7s

Kariera w Hollywood to marzenie każdego aktora. Już 24 kwietnia na ekrany kin wejdzie amerykańska produkcja *"System" (Child 44). Obok takich gwiazd jak Tom Hardy czy Gary Oldman zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską. Producentem filmu jest Ridley Scott.*

"Moja rola nie jest duża, ale wcielam się w dość kluczową postać – od niej zaczyna się cała akcja. Napędzam głównego bohatera do działania.” – mówi o swojej roli Agnieszka Grochowska.

Agnieszka Grochowska otrzymała role w filmie na podstawie nagrania, które wysłała do producentów. Została wybrana spośród tysięcy kandydatów. Warto dodać, że gdy przyjechała na zdjęcia, okazało się, że ze względu na nią, reżyser zdecydował się na znaczne rozbudowanie jej roli.

d2neg7s

„Bardzo dobrze wspominam pracę nad tym filmem. Poziom profesjonalizmu hollywoodzkich projektów oraz zaangażowanie ekipy w film są naprawdę niezwykłe. Każdy, kto gra choćby epizodyczną rolę, na planie traktowany jest jak pełnoprawny aktor, stawiane są mu takie same wymagania - każdy ma zagrać najlepiej jak potrafi, nawet jeśli scena miałaby być powtarzana cały dzień” – wspomina Grochowska. „Zrozumiałam, że Hollywood to nie czerwony dywan i blichtr tylko ciężka praca. Możliwość spotkania tych wszystkich ludzi była fantastyczna. Sprawili wrażenie bardzo skromnych, skoncentrowanych na pracy i szczęśliwych że są właśnie w tym miejscu”.

"System" - premiera 24 kwietnia 2015.

d2neg7s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2neg7s