Trwa ładowanie...

Agnieszka Popielewicz dostała swój program

Jeszcze do niedawna kariera Agnieszki Popielewicz tkwiła w martwym punkcie. Władze kobiecej stacji Polsat Cafe postanowiły jednak dać szansę młodej prezenterce. Gwiazda poprowadzi własny program.

Agnieszka Popielewicz dostała swój programŹródło: Kapif.pl
d2pvo67

Dotychczas Agnieszkę Popielewicz (25 l.) mogliśmy oglądać w programie „Się kręci!”, który współprowadziła z Maciejem Dowborem (32 l.) i Maciejem Rockiem (32 l.).

Ale już niebawem młoda gwiazdka będzie mogła wyjść z cienia bardziej popularnych kolegów. W marcu na antenie Polsat Cafe pojawi się talk-show „Grunt to rodzinka”, w którym Agnieszka Popielewicz zastąpiła dotychczasową prowadzącą Ewelinę Kopic (29 l.).

– Podczas zdjęć próbnych Agnieszka udowodniła, że jest profesjonalistką. Bardzo ładnie prowadziła rozmowy. Była naturalna i zabawna – zdradza nam osoba pracująca przy produkcji programu. – Władze od razu zdecydowały, że to właśnie Aga poprowadzi czwartą serię programu – dodaje nasze źródło.

d2pvo67

Nowy program jest dla Agnieszki Popielewicz nie lada wyzwaniem, które może zaważyć na jej przyszłości zawodowej. Po porażce show „Gwiezdny cyrk”, który kilka lat temu prowadziła razem z Zygmuntem Chajzerem, na Popielewicz spadła lawina krytyki.

Jeżeli Agnieszka Popielewicz nie stanie na wysokości zadania i stacja nie będzie z niej zadowolona, można przypuszczać, że gwiazdkę czeka tylko jedno – odejście w zapomnienie. Ale czy tak się stanie? Przekonamy się niebawem.

d2pvo67
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pvo67