Trwa ładowanie...

Agnieszka Popielewicz dostała swój program

Jeszcze do niedawna kariera Agnieszki Popielewicz tkwiła w martwym punkcie. Władze kobiecej stacji Polsat Cafe postanowiły jednak dać szansę młodej prezenterce. Gwiazda poprowadzi własny program.

Agnieszka Popielewicz dostała swój programŹródło: Kapif.pl
d4gze0m
d4gze0m

Dotychczas Agnieszkę Popielewicz (25 l.) mogliśmy oglądać w programie „Się kręci!”, który współprowadziła z Maciejem Dowborem (32 l.) i Maciejem Rockiem (32 l.).

Ale już niebawem młoda gwiazdka będzie mogła wyjść z cienia bardziej popularnych kolegów. W marcu na antenie Polsat Cafe pojawi się talk-show „Grunt to rodzinka”, w którym Agnieszka Popielewicz zastąpiła dotychczasową prowadzącą Ewelinę Kopic (29 l.).

– Podczas zdjęć próbnych Agnieszka udowodniła, że jest profesjonalistką. Bardzo ładnie prowadziła rozmowy. Była naturalna i zabawna – zdradza nam osoba pracująca przy produkcji programu. – Władze od razu zdecydowały, że to właśnie Aga poprowadzi czwartą serię programu – dodaje nasze źródło.

Nowy program jest dla Agnieszki Popielewicz nie lada wyzwaniem, które może zaważyć na jej przyszłości zawodowej. Po porażce show „Gwiezdny cyrk”, który kilka lat temu prowadziła razem z Zygmuntem Chajzerem, na Popielewicz spadła lawina krytyki.

Jeżeli Agnieszka Popielewicz nie stanie na wysokości zadania i stacja nie będzie z niej zadowolona, można przypuszczać, że gwiazdkę czeka tylko jedno – odejście w zapomnienie. Ale czy tak się stanie? Przekonamy się niebawem.

d4gze0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gze0m