Trwa ładowanie...

Akcja i humor w polskim zwiastunie "Maczeta zabija"

Share
Akcja i humor w polskim zwiastunie "Maczeta zabija"
Źródło: Kino Świat
d3qe69b

Wyszkolony do zabijania, zdradzony i pozostawiony na pewną śmierć. Meksykański supertwardziel Maczeta powraca z najtrudniejszą misją w karierze! Zobacz polski zwiastun filmu *"Maczeta zabija"!*

„Maczeta zabija” – kontynuacja wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, to jeszcze więcej akcji, gwiazd i humoru, lecz wciąż ten sam Maczeta, czyli najbardziej charyzmatyczny i najostrzejszy brzydal Hollywood – Danny Trejo. W najnowszym obrazie reżysera „Sin City” i „Desperado” zobaczymy go w towarzystwie takich znakomitości jak – Mel Gibson, Antonio Banderas, Jessica Alba, Amber Heard, Charlie Sheen i debiutująca w kinie Lady Gaga.

Meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza (Demián Bichir) - bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel Gibson) - ekscentrycznego miliardera i handlarza bronią.

W Polsce Maczeta zacznie zabijać od 18 października.

d3qe69b

Podziel się opinią

Share
d3qe69b
d3qe69b