Trwa ładowanie...

"Aladyn": dramat gwiazdy Disneya. "Nikt mnie nie zaprasza na castingi"

Mena Massoud jest młody, przystojny, wysportowany, a do tego zagrał główną rolę w filmie, który zarobił ponad miliard dolarów. Wbrew pozorom nie był to dla niego żaden przełom, bo od czasu "Aladyna" nie był na ani jednym przesłuchaniu.
Share
Mena Massoud przez lata unikał ról terrorystów z Bliskiego Wschodu, choć innych prawie nie dostawał
Mena Massoud przez lata unikał ról terrorystów z Bliskiego Wschodu, choć innych prawie nie dostawałŹródło: Getty Images
d28oixh

Mena Massoud w rozmowie z "Daily Beast" przerwał milczenie i wyznał, co dla niego oznacza bycie gwiazdą Disneya. - Jestem już zmęczony siedzeniem cicho. Chcę, by ludzie wiedzieli, że życie nie musi być usłane różami, gdy zagrasz główną rolę w takim filmie jak "Aladyn" – mówił 28-letni aktor z Egiptu.

Obejrzyj zwiastun "Krainy lodu 2":

- Ludziom wydaje się, że zarobiłem miliony i przebieram w nowych ofertach. A prawda jest zupełnie inna. Od czasu "Aladyna" nie byłem na ani jednym przesłuchaniu – wyznał aktor, którego można będzie wkrótce oglądać w serialu "Reprisal".

d28oixh

Massoud podkreśla, że jest niezmiernie wdzięczny za otrzymaną szansę zagrania w tak wielkiej produkcji i zdobyciu światowej sławy. Ale na jednego otwartego producenta przypada czterech czy pięciu, którzy nawet nie chcą z nim rozmawiać.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- To jest niepojęte dla wielu ludzi. Myślą sobie, że wystąpiłem w "Aladynie", film zarobił miliard dolarów, a ja chcę teraz po prostu dostać się na przesłuchanie. Nie oczekuję, że ktoś mi da rolę Batmana, ale chcę wejść do pokoju, dostać szansę – dodał z goryczą.

Massoud przed zagraniem w "Aladynie" pokonał ponad 2 tys. konkurentów i miał na swoim koncie kilkanaście ról filmowych i telewizyjnych (m.in. serial "Jack Ryan", "Open Heart"). Disney dał mu szansę, na którą czekał od wielu lat, bo jako rodowity Egipcjanin miał ogromne trudności z przebiciem się w Hollywood. Jedyne role, jakie mu proponowano, to terrorystów z Bliskiego Wschodu.

d28oixh

Podziel się opinią

Share
d28oixh
d28oixh