Trwa ładowanie...
anthony hopkins

Anthony Hopkins nie wie, czy jest dziadkiem. Od lat nie rozmawiał z córką

Aktor przyznał w wywiadzie z Radio Times, że nie ma kontaktu ze swoją córką od dwudziestu lat. Nie ma pojęcia, co się u niej dzieje.

Share
Anthony Hopkins nie wie, czy jest dziadkiem. Od lat nie rozmawiał z córką
Źródło: East News, Fot: Materiały prasowe
d252s0c

80-letni Hopkins nie ma dobrych relacji ze swoją córką, Abigail. Jest to tym bardziej smutne, że to jego jedyne dziecko. Nie rozmawiali ze sobą od dwóch dekad, więc aktor nie wie nawet, czy ma jakieś wnuki.

Abigail przyjęła nazwisko Harrison, by nie być kojarzoną ze sławnym ojcem. Wychowywała ją matka, Petronella Barker, po tym, jak rodzice rozwiedli się, gdy miała cztery lata.

d252s0c

W 1990 roku Hopkins odnowił relacje z córką. Ale ich komitywa nie trwała długo. Teraz aktor nawet nie wie, gdzie jego córka mieszka.

Zapytany o to, czy jego córka ma dzieci, aktor odpowiedział: - Nie mam pojęcia. Ludzie zrywają ze sobą kontakt. Rodziny się rozpadają i kontynuują życie osobno. Dokonujemy wyborów. Tak czy siak nie obchodzi mnie to.

Później aktor dodał: - Nie musisz lubić swojej rodziny. Dzieci nie lubią swoich ojców. Nie musicie się kochać. Nasza relacja jest zimna. Bo życie jest zimne.

d252s0c

Podziel się opinią

Share
d252s0c
d252s0c