WP

Arnold Schwarzenegger przeprosił za obmacywanie kobiet. "Kilka razy przekroczyłem linię"

Choć Schwarzenegger nie był oskarżany o molestowanie na fali #metoo, postanowił sam przyznać się do błędów sprzed lat. Chodzi o czas, kiedy ubiegał się o fotel gubernatora Kaliforni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Arnold Schwarzenegger w 2003 r.
Arnold Schwarzenegger w 2003 r. (Getty Images)
WP

W okładkowym artykule magazynu "Men’s Health" 71-latek przyznał, że zdarzało mu się "przekraczać linię" w kontaktach z kobietami.

- Czuję się z tym źle i przepraszam – powiedział Schwarzenegger, nawiązując do sytuacji z 2003 r. To właśnie wtedy zdarzało mu się obmacywać kobiety.

- Kiedy zostałem gubernatorem, chciałem być pewien, że nikt, łącznie ze mną, nigdy już nie popełni takiego błędu – dodał gwiazdor. – Dlatego organizowałem kursy związane z tematyką molestowania seksualnego, żeby było jasne, co jest dozwolone, a co nie. Z prawnego punktu widzenia i pod kątem normalnego zachowania.

WP

Schwarzenegger przeprosił również swoich przeciwników politycznych, których w trakcie kampanii nazywał "dziewuszkami". Dziś rozumie, że było to niestosowne. Wtedy po prostu używał takiego określenia na polityków, którzy boją się podejmować jakiekolwiek ryzyko.

- To było krótkowzroczne. Lepiej było tego nie mówić, bo przecież na dłuższą metę chciałem z nimi współpracować – wyjaśnił były polityk.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP