Trwa ładowanie...
d2534c3

Ava DuVernay nie wyreżyseruje ''Black Panther''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ava DuVernay nie wyreżyseruje ''Black Panther''
(AFP)
d2534c3

Spekulacje na temat tego, czy Ava DuVernay, autorka dramatu "Selma", stanie za kamerą filmu "Black Panther" zakończyły się.

Reżyserka potwierdziła, że nie będzie miała nic wspólnego z produkcją Marvela. - Nie piszę się na reżyserowanie "Black Panther" - wyznała w jednym z wywiadów. - Wydaje mi się, że mamy inne pomysły na ten film. Marvel zdecydowanie woli robić pewne rzeczy w określony sposób i są one fantastyczne, a wiele osób je kocha.

Przypomnijmy, że postać Czarnej Pantery (Black Panther), stworzona przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego, zadebiutowała w roku 1966 w komiksie o Fantastycznej Czwórce. Czarnoskóry władca fikcyjnego afrykańskiego kraju, który stał się superbohaterem, doczekał się własnej ilustrowanej serii w roku 1973. Film z Chadwickiem Bosemanem w roli głównej ukaże się w lipcu 2018 roku.

Ava DuVernay poza ubiegłorocznym dramatem "Selma" ma na reżyserskim koncie "Middle of Nowhere", czy "I Will Follow", pracowała jednak także przy filmach "Spider-Man 2", "Ja, robot" i "Zakładnik".

d2534c3

Podziel się opinią

Share

d2534c3

d2534c3