Trwa ładowanie...
d13kg41

Aziz Ansari oskarżony o molestowanie seksualne. Zmusił fotografkę do seksu oralnego. "Źle odczytałem znaki"

"Poszłam na randkę z Azizem Ansarim. To była najgorsza noc w moim życiu" - taki tytuł nosi artykuł w feministycznym portalu “Babe”. Anonimowa fotografka opisuje w nim swoje doświadczenia z twórcą i aktorem nagradzanego serialu "Specjalista od niczego". Zdobywca Emmy i Złotego Globa miał ją zmuszać do seksu oralnego na randce. Ansari wydał oświadczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
34-letni Aziz Ansari w ubiegłym tygodniu odebrał Złotego Globa za serial "Specjalista od niczego"
34-letni Aziz Ansari w ubiegłym tygodniu odebrał Złotego Globa za serial "Specjalista od niczego" (Getty Images)
d13kg41

23-letnia fotografka poznała Aziza Ansariego na rozdaniu nagród Emmy. Wymieniła się z nim numerem telefonu. Poszli razem na kolację, a potem do jego mieszkania.

Według kobiety Ansari zmuszał ją do seku oralnego, wtykał jej palce do gardła i wiele razy kładł jej rękę na swoim kroczu, mimo że za każdym razem mówiła mu, że nie ma na to ochoty.
Po wszystkim fotografka wysłała do Ansariego wiadomość, w której napisała mu, że przez jego zachowanie czuła się niekomfortowo i że wróciła do domu we łzach.

Ansari odpowiedział, że źle odczytał jej znaki.

d13kg41

Grace zdecydowała się opowiedzieć swoją historię po tym, jak zauważyła, że na rozdaniu Złotych Globów Ansari miał przypinkę "Time's Up", sygnalizującą jego poparcie dla kobiet opowiadających o molestowaniu.

- Kiedy otrzymałem jej SMS-a byłem zaskoczony i zmartwiony - tłumaczył Ansari. Aktor w oświadczeniu zapewnia o dalszym poparciu dla ruchu #MeToo.

d13kg41

Zobacz: Od tego zaczęła się afera seksualna w Hollywood. Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie. "Największy knur w Hollywood"

Getty Images
d13kg41

Podziel się opinią

Share

d13kg41

d13kg41