Trwa ładowanie...
diyqsvx
Aktualności

''Bang Gang'': Tak się bawią francuskie nastolatki [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Bang Gang'': Tak się bawią francuskie nastolatki [WIDEO]
(East News)
diyqsvx

Grupa przyjaciół podczas jednej z wakacyjnych imprez wymyśla odważną zabawę, którą nazywa Bang Gang. Nie grasz, nie liczysz się... Zapraszamy do zobaczenia dwóch klipów z filmu "Bang Gang", który bez zahamowań opowiada o seksualności współczesnych nastolatków.

Współczesna historia miłosna. Dwie przyjaciółki, George i Laetlia, zabijają wakacyjną nudę na imprezach w domu Alexa. Podczas jednego wieczoru przebojowa George prowokuje grę w Bang Gang, która szybko staje się obowiązkowym punktem następnych imprez. Seks, alkohol, narkotyki, zabawa do samego rana – bez zahamowań, wszystko zostaje wśród znajomych. Ale beztroski czas szybko się kończy, kiedy George odkrywa, że chłopak, w którym jest zakochana, zdradza ją z najlepszą przyjaciółką. A na dodatek Bang Gang zaczyna wymykać się spod kontroli.

Debiutancki film francuskiej reżyserki to hipnotyzująca i pozbawiona zahamowań opowieść o seksie, miłości, przyjaźni i wolności. Eva Husson opowiada o młodych ludziach ze szczerością i autentycznym zrozumieniem, tak jak twórcy kultowego brytyjskiego serialu "Skins" czy Larry Clark w słynnych już "Dzieciakach".

"Bang Gang" swoją otwartością i bezkompromisowością przypomina też śmiałe filmy Sofii Coppoli i Xaviera Dolana, ale francuska reżyserka wnosi do tych historii o dojrzewaniu i wolności swoje własne, autorskie spojrzenie, tworząc filmowy portret współczesnych młodych ludzi.

"Bang Gang" w kinach od 11 marca.

diyqsvx

Podziel się opinią

Share

diyqsvx

diyqsvx