Trwa ładowanie...
d4fk5iz
Aktualności

"Bang Gang": Zwiastun kontrowersyjnego filmu o nastolatkach [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Bang Gang": Zwiastun kontrowersyjnego filmu o nastolatkach [WIDEO]
(East news)
d4fk5iz

Grupa przyjaciół podczas jednej z wakacyjnych imprez wymyśla odważną zabawę, którą nazywa "Bang Gang". Nie grasz, nie liczysz się... Tylko u nas pierwszy polski zwiastun francuskiego filmu, który bez zahamowań opowiada o przyjaźni, miłości i seksualności współczesnych nastolatków. *"Bang Gang" w kinach od 11 marca.*

Współczesna historia miłosna. Dwie przyjaciółki, George i Laetitia, zabijają wakacyjną nudę na imprezach w domu Alexa. Podczas jednego wieczoru przebojowa George prowokuje grę w Bang Gang, która szybko staje się obowiązkowym punktem następnych imprez. Seks, alkohol, narkotyki, zabawa do samego rana – bez zahamowań, wszystko zostaje wśród znajomych. Ale beztroski czas szybko się kończy, kiedy George odkrywa, że chłopak, w którym jest zakochana, zdradza ją z najlepszą przyjaciółką. A na dodatek Bang Gang zaczyna wymykać się spod kontroli.

Debiutancki film francuskiej reżyserki to pozbawiona zahamowań opowieść o seksie, miłości, przyjaźni i wolności. Filmy Evy Husson jest porównywany do kultowego brytyjskiego serialu "Skins". "Bang Gang" przypomina również śmiałe i pozbawione uprzedzeń wobec seksualności dzieła Sofii Coppoli i Xaviera Dolana, ale francuska reżyserka wnosi do tych historii o dojrzewaniu i wolności swoje własne, autorskie spojrzenie, tworząc filmowy portret współczesnych młodych ludzi.

Film doceniono na Festiwalu Kina Europejskiego Les Arcs, gdzie zdobył Nagrodę Jury, Nagrodę Jury Studenckiego, Nagrodę za Najlepszą Muzykę Filmową oraz Specjalną Nagrodę Cineuropa.

"Bang Gang" w kinach od 11 marca!

d4fk5iz

Podziel się opinią

Share
d4fk5iz
d4fk5iz