Trwa ładowanie...
d1hbizw

Barack i Michelle Obama rozmawiają z Netfliksem. Stawką jest nowy autorski program

Były prezydent USA gościł niedawno w talk show Netfliksa "My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman". Wiele wskazuje na to, że to nie ostatni kontakt Baracka Obamy i właściciela prężnie rozwijającej się platformy streamingowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Barack Obama ma szansę na własny talk show
Barack Obama ma szansę na własny talk show (East News, Fot: AP/FOTOLINK)
d1hbizw

Jak wynika z ustaleń "New York Timesa", Barack i Michelle Obama prowadzą zaawansowane rozmowy z władzami Netfliksa, które zapowiedziały, że w 2018 r. przeznaczą aż 8 mld dol. na autorskie filmy i seriale.

- Prezydent i pani Obama zawsze wierzyli w potęgę opowiadania historii, które stanowią inspirację. Przez całe życie przybliżali historie ludzi, których wysiłki robiły różnicę i po cichu zmieniały świat na lepszy. Biorąc pod uwagę ich przyszłe plany osobiste, wciąż poszukują nowych sposobów pomagania innym w opowiadaniu i dzieleniu się swoimi historiami – mówił Eric Schultz, starszy doradca Baracka Obamy w rozmowie z "New York Timesem".

d1hbizw

Netflix i była para prezydencka ani nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli wspólnym planom stworzenia nowego programu. Spekuluje się, że Barack Obama może poprowadzić program skupiony na poruszaniu wątków ochrony zdrowia i zmian klimatycznych. Z kolei Michelle miałaby dyskutować o odżywianiu.

Podpisanie umowy z państwem Obama byłoby kolejną dużą inwestycją dla władz platformy streamingowej. Niedawno do obozu Netfliksa przeszedł Ryan Murphy (300 mln dol. za 5-letni kontrakt), związany wcześniej z 21st Century Fox. Wcześniej swój transfer ze stacji ABC potwierdziła Shonda Rhimes, producentka wykonawcza takich hitów jak "Grey's Anatomy" czy "Sposób na morderstwo".

Obejrzyj: Grała córkę Belli i Edwarda w "Zmierzchu”. Dzisiaj ma 17 lat

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1hbizw

Podziel się opinią

Share
d1hbizw
d1hbizw