WP

Bartłomiej Misiewicz i Antoni Macierewicz jako Geralt z Rivii. Który lepiej pasuje na pogromcę potworów? [FOTO]

Internauci prześcigają się w domysłach, kto miałby wcielić się w tytułowego bohatera serialu "Wiedźmin", który Tomek Bagiński kręci wraz z Netfliksem. Było tylko kwestią czasu, aby wśród Tomasza Karolaka, Piotra Adamczyka czy Madsa Mikkelsena znaleźli się też polscy politycy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartłomiej Misiewicz i Antoni Macierewicz jako Geralt z Rivii. Który lepiej pasuje na pogromcę potworów? [FOTO]
(Materiały prasowe)
WP

Tym razem padło na Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza. Szef MON został wzięty na celownik internautów najpewniej za sprawą siwizny i zaciętego, niewróżącego nic dobrego wyrazu twarzy. Z kolei obecność jego młodego protegowanego w gronie kandydatów na Wiedźmina wynika z faktu, iż aptekarz z Łomianek pokazał, że może zostać każdym.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Kto najlepiej pasuje do wizerunku naszego bohatera narodowego? Zachęcamy do oddawania głosów w naszej sondzie:

WP

Saga o wiedźminie to cykl ośmiu książek przedstawiających historię "wiedźminów" – legendarnych łowców, którzy we wczesnym wieku rozwijają nadprzyrodzone zdolności, aby stawiać czoło złu i walczyć z potworami. *Opowiadania Sapkowskiego znalazły się na liście bestsellerów "New York Times", stały się podstawą gry oraz zostały przetłumaczone na ponad 20 języków. *

- Andrzej Sapkowski stworzył niezwykle barwny i angażujący świat, jednocześnie czarujący i angażujący - mówi Erik Barmack, VP, odpowiedzialny za międzynarodowe produkcje Netflix. - Jestem podekscytowany tym, że Netflix będzie odpowiedzialny za adaptację moich powieści. Liczę na to, że adaptacja będzie wierna materiałowi źródłowemu i motywom, które zawarłem w tych historiach na przestrzeni 30 lat – powiedział Andrzej Sapkowski. - Cieszę się wiedząc jak wartościowy zespół został zebrany w celu przeniesienia moich bohaterów na ekran. Andrzej Sapkowski także będzie uczestniczył w procesie produkcji serialu w roli konsultanta kreatywnego.

- Nasze doświadczenia artystyczne i produkcyjne pozwalają nam na realizację projektów o światowym zasięgu, zgodnych z obecną strategią rozwoju firmy. Sukcesywnie rozwijamy przedsięwzięcia z obszaru, który nazywamy „kulturotechem” – projektów opartych na oryginalnym dorobku kulturowym, nowych technologiach i towarzyszących im modelach biznesowych – podkreśla Piotr Sikora, prezes Platige Image.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP