Trwa ładowanie...

"Basia 3": Ulubienica najmłodszych powraca na szklany ekran

Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek, niebawem zagości w kinach. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

"Basia 3": Ulubienica najmłodszych powraca na szklany ekranŹródło: Materiały prasowe
d2xuh3p
d2xuh3p

Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. Mała bohaterka, choć nie ma supermocy, każdego dnia dzielnie stawia czoła wyzwaniom, uczy się czegoś nowego, rozwiązuje codzienne zadania. Serial pokazuje świat oczami przedszkolaków - z ich wyzwaniami i radościami. Film to także zaproszenie do przygody i nauki - każdy z nas dowie się czegoś o naszych najmłodszych, ale i o samym sobie.

Zobacz zwiastun:

"Basia 3” porusza zagadnienia bliskie nam wszystkim – serial przedstawia rzeczywistość bez lukru i nie boi się tych zwykłych problemów, z jakimi mierzą się rodziny: powrót mamy do pracy, domowe obowiązki itd. W tej serii Basia dowiaduje się także, że świat jest większy niż dom, przedszkolne i podwórko oraz konfrontuje się z odmiennością, ucząc się przy tym, że otwartość w relacjach z ludźmi, których nie rozumiemy, może zdziałać cuda. Podczas przygotowań do Gwiazdki okazuje się natomiast, że nie tylko mama, ale że cała rodzina może zbudować magiczną atmosferę wspaniałych, choć nieidealnych Świąt.

W serialu "Basia 3” przedstawiane są różne typy dziecięcych osobowości – twórcy serialu starali się pokazać, że każdy z tych typów jest wartościowy– zarówno ekstrawertyczna Basia, zamknięta w sobie Anielka jak i wycofany i jeszcze niedopasowany Titi.

"Basia 3" na zestaw nowych odcinków składa się: "Basia i bałagan", "Basia i Titi", "Basia i Mama w pracy", "Basia i Boże Narodzenie"

d2xuh3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xuh3p