Trwa ładowanie...
gal gadot

''Batman vs. Superman'': Gal Gadot chwali się mięśniami

Share
''Batman vs. Superman'': Gal Gadot chwali się mięśniami
d2bzi49

*Gal Gadot w pocie czoła przygotowuje się do roli Wonder Woman w filmie "Batman vs. Superman".*

Przypomnijmy, że gdy twórcy obrazu poinformowali o obsadzeniu aktorki w roli Wonder Woman, w internecie zawrzało. Wielu fanów komiksów twierdzi, że Gadot jest zbyt szczupła i zbyt skromnie obdarzona przez naturę.

- Reprezentuję Wonder Woman nowego świata - tłumaczy Gadot. - Piersi można sobie kupić u chirurga, ale ja tego nie zrobię. Pamiętajmy, że Wonder Woman jest amazonką, a jak wszyscy wiemy, amazonki miały tylko jedną pierś, więc komiks też nie jest wierny faktom historycznym. Obecnie zaczynam przygotowania fizyczne. To poważny trening. Kung-fu, kickboxing, walka na miecze, jujitsu... Nie bójcie się, nabiorę masy.

d2bzi49

Teraz Gadot zamieściła w sieci zdjęcie z siłowni, na którym prezentuje swój coraz wyraźniejszy biceps. Fotografię można zobaczyć powyżej.

Dystrybutor filmu "Batman vs. Superman", czyli sequela "Człowieka ze stali", niedawno przesunął datę premiery o cały rok. To dobra informacja dla Gal Gadot, która ma jeszcze mnóstwo dodatkowego czasu, aby wyrzeźbić sylwetkę i zadowolić wybrednych fanów komiksowych opowieści. Przypomnijmy, że film trafi do kin w maju 2016 roku.

d2bzi49

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bzi49
d2bzi49