Trwa ładowanie...

Będzie kolejny "Conan"? Arnold Schwarzenegger zabrał publicznie głos

W lipcu Arnold Schwarzenegger skończy 72 lata. Nie przeszkadza mu to jednak w marzeniach o ponownym zagraniu cymeryjskiej góry mięśni. W sieci pojawiło się nagranie, na którym aktor mówi o nowej części "Conana".

Share
Będzie kolejny "Conan"? Arnold Schwarzenegger zabrał publicznie głos
Źródło: Getty Images
d26uv84

Plotki o trzecim filmowym "Conanie" krążą od kilkunastu lat. Początkowo projektem było zainteresowane rodzeństwo Wachowskich.

Film miał nosić tytuł "King Conan", a do napisania scenariusza zaangażowano Johna Miliusa, reżysera i współscenarzystę "Conana Barbarzyńcy" (1982). W roli głównej miał oczywiście ponownie pojawić się Arnold Schwarzenegger.

d26uv84

Niestety, twórczynie "Matriksa" straciły zainteresowanie projektem, który trafił do szuflady. W kolejnych latach plotki o "King Conan" kilkukrotnie powracały, podsycane przez samego Schwarzeneggera.

Zobacz: "Batman i Robin": najsłabszy film w historii kina

W ubiegłym roku gwiazdor zdradził w jednym z wywiadów, że jedyną przeszkodą na drodze do zrealizowania filmu są ludzie dysponujący prawami do prozy Roberta E. Howarda, pisarza, który wymyślił postać Conana z Cymerii.

Tak jest i tym razem. Serwis JoBlo pisze, że gwiazdor publicznie wypowiedział się o szansach na nakręcenie "King Conan".

d26uv84

Słowa padły na evencie An Experience with Arnold Schwarzenegger.

- Obecnie jest sporo zamieszania wokół "Conana". Pytanie czy powstanie serial, czy film. Więc trwają teraz rozmowy na ten temat. Jestem niezwykle podekscytowany myślą robienia kolejnego "Conana", a zwłaszcza czegoś w stylu "Kinga Conana". Zawsze jestem gotów jeszcze raz go zagrać - powiedział ze sceny Schwarzenegger.

Wydarzenie miało miejsce kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz wspomniany fragment trafił do sieci. Możecie obejrzeć go poniżej:

d26uv84

Podziel się opinią

Share
d26uv84
d26uv84