Trwa ładowanie...
ben affleck

Ben Affleck opowie o świecie przestępców dopiero w 2016 roku

Share
Ben Affleck opowie o świecie przestępców dopiero w 2016 roku
d31edaz

Przedstawiciele wytwórni Warner Bros. ogłosili, że najnowsze dzieło w reżyserii Bena Afflecka, "Live By Night", zagości w kinach za oceanem w październiku 2016 roku.

Początkowo premiera filmu miała odbyć się w grudniu 2015 roku.

d31edaz

Obraz będzie adaptacją powieści Dennisa Lehane'a, "Nocne życie" ("Live By Night"). Wydana w 2012 roku książka autora kryminału "Gdzie jesteś Amando?", którego ekranizacją Ben Affleck debiutował jako reżyser w 2007 roku, opowiada o czasach prohibicji w USA. Głównym bohaterem jest Joe Coughlin, syn kapitana policji, który wiąże się ze światkiem przestępczym.

Bena Afflecka będziemy mogli wkrótce podziwiać w thrillerze "Zaginiona dziewczyna" Davida Finchera. Film wejdzie na ekrany polskich kin 10 października. Ostatnio aktora można było obejrzeć w obrazie "Ślepy traf" Brada Furmana. W kwietniu 2016 roku odbędzie się premiera superprodukcji "Batman vs. Superman", w której Affleck wciela się w Batmana. Rok później, do kina ma trafić film "Justice League".

Ostatnim dziełem w reżyserskim w dorobku Afflecka jest "Operacja Argo". Obraz otrzymał trzy statuetki Oscara, w tym za najlepszy film.

d31edaz

Podziel się opinią

Share
d31edaz
d31edaz