Trwa ładowanie...

''Big Little Lies'': Zoë Kravitz żoną byłego męża Reese Witherspoon

''Big Little Lies'': Zoë Kravitz żoną byłego męża Reese Witherspoon
d278jvt
d278jvt

Zoë Kravitz dołączyła do obsady filmu "Big Little Lies".

Produkcja powstanie na podstawie książki Liane Moriarty pod tym samym tytułem. Scenariusz napisał David E. Kelly, twórca takich produkcji, jak "Ally McBeal", "Boston Public", "Orły z Bostonu" czy "Kancelaria adwokacka", prywatnie mąż Michelle Pfeiffer.

Bohaterkami "Big Little Lies" są trzy matki dzieci z przedszkola - Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (rozmowy w sprawie roli prowadzi Shailene Woodley). Wszystko wydaje się tu idealne - do czasu, aż pewna szkolna impreza kończy się tragedią. Wypadek? Morderstwo? Matki i ojcowie wkrótce odkryją, że małe kłamstwa potrafią być prawdziwie zabójcze. Zoë Kravitz zagra instruktorkę jogi, Bonnie Carlson obecną żonę byłego męża Madeline. W obsadzie znaleźli się również Laura Dern jako Renata Klein oraz Adam Scott jako Ed Mackenzie, mąż Madeline.

Nicole Kidman i Reese Witherspoon zainteresowały się projektem już w 2014 roku. W pierwotnym zamyśle miał to być materiał na film, ale gwiazdy zgodziły się, że miniserial to równie dobre rozwiązanie. Obie aktorki nie tylko w nim wystąpią, ale także zajmą się jego produkcją. Projekt powstaje dla HBO.

Zoë Kravitz ostatnio zajęta jest na planie obrazu "Niezgodna: Wierna".

d278jvt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d278jvt