Trwa ładowanie...
Aktualności

"Bogowie Egiptu": Zobacz fragmenty filmu

Share
"Bogowie Egiptu": Zobacz fragmenty filmu
Źródło: East news
d4apkq6

*"Bogowie Egiptu" to superprodukcja, która łączy w sobie siłę i uniwersalność przekazu starożytnych egipskich mitów z nieskończoną wyobraźnią oraz kreatywnością amerykańskich specjalistów od kina rozrywkowego.*

Film wyreżyserowany przez Alexa Proyasa („Zapowiedź”, „Ja, robot”), z obsadą, której większość wysokobudżetowych hitów może jedynie pozazdrościć! W filmie zobaczymy m.in. Gerarda Butlera oraz znanego z „Gry o tron” Nikolaja Coster-Waldau. Spektakularne kino fantasy z domieszką ekscytującej przygody oraz efektownych scen akcji już na ekranach kin w całej Polsce.

Magia, mityczne istoty, bogowie i herosi zaludniają pałace i piramidy dorzecza Nilu w tej pełnej akcji i tajemnic opowieści czerpiącej z najstarszego dziedzictwa ludzkości.

SET, bezwzględny bóg ciemności, siłą i podstępem przejmuje egipski tron. Faraon ginie, kapłani są bezsilni, a zwykli ludzie stają się niewolnikami. Tylko garstka buntowników stawia czoła uzurpatorowi, by ocalić imperium. Na ich czele staje bohaterski śmiertelnik BEK, który z pomocą potężnego i miłosiernego boga HORUSA wyrusza w zaświaty i do samych niebios, by tam odnaleźć i pokonać SETA i jego hordy. Tak rozpoczyna się pełna niezwykłych przygód, magii i poświęceń krucjata śmiertelnika i boga w obronie naszego świata.

d4apkq6

Podziel się opinią

Share
d4apkq6
d4apkq6