Trwa ładowanie...
patryk vega
10-10-2017 11:47

"Botoks": wiemy, ile wynoszą wpływy z najbardziej kontrowersyjnego filmu tego roku. Patryk Vega ma powody do zadowolenia

"Botoks" jest na polskich ekranach od dwóch tygodni. Kontrowersyjny tytuł przyciągnął do kin blisko 1,5 mln widzów. Ile wynoszą wpływy z biletów na film, który pokazuje polski szpital "w ruinie"?

"Botoks": wiemy, ile wynoszą wpływy z najbardziej kontrowersyjnego filmu tego roku. Patryk Vega ma powody do zadowoleniaŹródło: East News
d33yhrw
d33yhrw

"Botoks" pokazuje polski szpital jako miejsce, z którego nikt nie ma prawa wyjść żywy. Patryk Vega przed premierą powoływał się głównie na misję, chętnie też opowiadał o nawróceniu na katolicyzm. Można było odnieść wrażenie, że jego celem jest bezinteresowne obnażenie patologii polskiej służby zdrowia.

Jak się się okazuje, na misji można całkiem nieźle zarobić. W pierwszy weekend otwarcia film Vegi zobaczyło ponad 712 tys. widzów, w drugi weekend wybrało się na niego 392 tys. widzów. W sumie, blisko 1,5 mln kupionych biletów. Wpływy z kin wynoszą 30,5 mln zł.

Ile na tym zarobił sam Patryk Vega? Tego dokładnie nie wiemy, ale jako producent, reżyser i scenarzysta w jednej osobie, może liczyć na lwią część zysku z biletów.

Zobacz: Czy warto wydać 30 zł na "Botoks"?

d33yhrw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33yhrw