Trwa ładowanie...

Box Office: Amerykanie uwielbiają klopsiki z nieba

Box Office: Amerykanie uwielbiają klopsiki z niebaŹródło: megafon.pl
d23ed2k
d23ed2k

Animacja "Klopsiki oraz inne zjawiska pogodowe" została nowym liderem amerykańskiego box office.

Akcja filmu rozgrywa się w świecie, w którym zamiast deszczu i śniegu z nieba spadają produkty żywnościowe. Głosów postaciom użyczyli m.in. Anna Faris, Bill Hader, James Caan i Bruce Campbell. Debiutujący w zestawieniu projekt zarobił przez weekend 30 milionów dolarów.

Oczko niżej uplasowała się kolejna nowość, thriller "Intrygant" z Mattem Damonem w roli głównej. Bohaterem filmu jest pracownik korporacji spożywczej, który zostaje informatorem FBI. Okazuje się jednak, że sam coś ukrywa. Obraz w reżyserii Stevena Soderbergha zgromadził na koncie 10 milionów dolarów.

Komedia romantyczna *"Love Happens""Love Happens"* to kolejny debiutant zestawienia. Film opowiada o wdowcu, którego książka o żałobie staje się bestsellerem. Bohater, obwołany charyzmatycznym guru, organizuje seminaria dla osób nie potrafiących pogodzić się ze stratą bliskiej osoby. Podczas spotkań wdowiec zakochuje się w pewnej kobiecie, jednak wkrótce przekonuje się, że sam nie potrafi przestać rozpaczać po zmarłej żonie. W obrazie wystąpili Aaron Eckhart, Jennifer Aniston, Judy Greer oraz Martin Sheen. Produkcja uplasowała się na czwartej pozycji box office z sumą ponad 8 milionów dolarów na koncie.

**

Czwartą i ostatnią nowością tego tygodnia jest horror komediowy *"Zabójcze ciało""Zabójcze ciało"*. Jego bohaterką jest opętana cheerleaderka, która zmienia się w morderczynię i zabija chłopców. W rolach głównych zagrali Megan Fox, Adam Brody, Amanda Seyfried oraz Johnny Simmons. Film zarobił przez weekend prawie 7 milionów dolarów i zajął piąte miejsce notowania.

d23ed2k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23ed2k