Trwa ładowanie...
d13h6q0
Aktualności

Box Office: bohaterski ochroniarz triumfuje w USA

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kevin James
Kevin James (Columbia Pictures Industries)
d13h6q0

Komedia "Paul Blart: Mall Cop" została nowym liderem amerykańskiego box office.

Bohaterem filmu jest strażnik centrum handlowego, który wypowiada wojnę przestępcom planującym obrabować jego miejsce pracy.

**

d13h6q0

W rolach głównych wystąpili Kevin James, Keir O'Donnell oraz Jayma Mays. Debiutujący w zestawieniu projekt zarobił przez weekend prawie 34 miliony dolarów.

Kolejną nowością tego tygodnia jest horror "Krwawe Walentynki 3D". Jego główny bohater, Tom Hanniger, powraca do rodzinnego miasteczka w dziesiątą rocznicę walentynkowej masakry, która pochłonęła 22 ofiary. Wkrótce Tom zostaje oskarżony o serię morderstw, a w jego niewinność wierzy tylko dawna ukochana, Sarah Palmer.

W filmie zagrali m.in. Jensen Ackles, Jaime King i Kerr Smith. Obraz zajął trzecią lokatę box office z sumą niemal 22 milionów dolarów na koncie.

Oczko niżej uplasował się film "Notorious", kolejny debiutant notowania. Dramat opowiada o życiu Christophera Wallace'a, czyli rapera Notoriousa B.I.G.

d13h6q0

W głównej roli wystąpił Jamal Woolard. U jego boku zagrali także Derek Luke, Angela Bassett oraz Dennis White. Weekend przyniósł projektowi zysk w wysokości 21,5 miliona dolarów.

Czwartą i ostatnią nowością tego tygodnia jest komedia "Hotel dla psów". Film opowiada o losach pary osieroconych nastolatków, którzy przekształcają opuszczony hotel w schronisko dla bezpańskich psów. Obraz zarobił przez weekend 17 milionów dolarów i uplasował się na piątej pozycji box office.

d13h6q0

Podziel się opinią

Share
d13h6q0
d13h6q0