Trwa ładowanie...

Box Office USA: ''21 Jump Street'' wskoczyło na szczyt

Share
Box Office USA: ''21 Jump Street'' wskoczyło na szczyt
Źródło: Columbia TriStar Films
d7efoap

Komedia "21 Jump Street" z *Jonah Hillem i Channingiem Tatumem w rolach głównych zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u.*

Bohaterami "21 Jump Street" są dwaj policjanci (Hill i Tatum), pracujący pod przykrywką w szkole średniej. W komedii występują także Ice Cube, Brie Larson, Rob Riggle, DeRay Davis, Dave Franco oraz Jake Johnson. Za reżyserię filmu opartego na serialu z lat 80. odpowiada Philippe Lord. Po pierwszym weekendzie za oceanem, obraz zarobił 35 milionów dolarów.

Drugą i ostatnią nowością Top 10 zestawienia jest inna komedia - "Casa de mi Padre". Film Matta Piedmonta stanowi parodię południowoamerykańskich telenowel. Bohaterem jest Armando Alvarez (Will Ferrell), który przez całe życie mieszkał i pracował na ranczu swojego ojca w Meksyku. Rodzinny interes wpada jednak w finansowe kłopoty, lecz Raul (Diego Luna), młodszy brat Armanda, przybywa z pomocą i swoją nową narzeczoną, Sonią (Genesis Rodriguez). Sprawy komplikują się jednak jeszcze bardziej, a problemy braci rozrastają do wojny z baronem narkotykowym. Dzieło zadebiutowało na 9. lokacie z wynikiem 2,2 miliona dolarów.

  1. "21 Jump Street" - 35 milionów dolarów
  2. "Lorax" - 22,2 miliona dolarów
  3. "John Carter" - 13,5 miliona dolarów
  4. "Project X" - 4 miliony dolarów
  5. "A Thousand Words" - 3,75 miliona dolarów
  6. "Act of Valor" - 3,68 miliona dolarów
  7. "Safe House" - 2,76 miliona dolarów
  8. "Podróż na tajemniczą wyspę" - 2,46 miliona dolarów
  9. "Casa de mi Padre" - 2,2 miliona dolarów
  10. "A więc wojna" - 2,12 miliona dolarów
d7efoap

Podziel się opinią

Share
d7efoap
d7efoap