Trwa ładowanie...
d1t2hvs

Brad Pitt definitywnie poszedł w odstawkę? Angelina Jolie łączona jest z multimiliarderem. Była kolacja i upojna noc

Wygląda na to, że zapewnienia Angeliny Jolie o chęci pojednania z Bradem Pittem, możemy włożyć między bajki. 42-letnia aktorka była niedawno widziana w towarzystwie multimilionera, z którym miała spędzić noc w luksusowym hotelu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie
Angelina Jolie (Getty Images)
d1t2hvs

Nowa sympatia gwiazdy to nie kto inny, jak Elon Musk – 46-letni, bajecznie bogaty (21 mld dol.) przedsiębiorca i filantrop, założyciel PayPala i marki samochodów Tesla. Jego nazwisko jeszcze niedawno było łączone z Amber Heard, młodszą o 15 lat eks-żoną Johnny'ego Deppa.

Jak donosi "Hollywood Life", Jolie i Musk poznali się rok temu podczas jednej z akcji humanitarnych. Początkowo łączyły ich stosunki czysto służbowe, jednak z czasem między nimi zaiskrzyło.

d1t2hvs

Tabloid donosi, że para była widziana ostatnio w Las Vegas. Aktorka i miliarder spędzili romantyczny wieczór, który miał zakończyć się upojną nocą w jednym z tamtejszych hoteli. Pojawiła się też informacja, że para udała się na miejsce osobno i robiła wszytko, aby zmylić paparazzi.

- Angelina doszła już do takiego momentu w życiu, że jest gotowa na randki. Jednak wciąż najważniejsze są dla niej dzieci. Dlatego zanim zacznie na poważnie randkować, musi być pewna, że nowy mężczyzna zostanie zaakceptowany przez jej pociechy – czytamy w "Hollywood Life".

d1t2hvs

Oczywiście nikt nie potwierdził tych rewelacji. Jednak coś może być na rzeczy, bowiem od jakiegoś czasu spekulowano, że Musk zostawił Amber Heard dla "znanej aktorki". Czy to Jolie? Czas pokaże.

Brad Pitt nie był pierwszy. Wszystkie związki Angeliny Jolie:

d1t2hvs

Podziel się opinią

Share

d1t2hvs

d1t2hvs